ZUP'a Verin Zupayı Oynamaya Ne Gerek Var

Abi lig çok kötü ya koreliler de gitti niye oynuyoruz ki ? Sup zaten şampiyon bir kere tcl seviyesi çok düştü hepsi leş. Verin kupayı hiç izlemeyelim ligi çok kötü zaten ligte çekik gözlü arkadaşlar yok ne gerek var ligin oynanması ? Sup çok iyi bir kere dumble abim var neeko sup yapıcak kazancaz xd Wendelbo mu ahaha o koşup koşup ölüyor çok kötü oyuncu. Dumble lec de oynasa mikyx den iyi oynar neeko sup > mikyx xddddd

3 Beğeni

En güldüğüm şey dumble fanlarının lcs te lec de oynasa ilk 3 olur demeleri o kadar çok gülüyorum ki şuan tcl de sup sıralaması yapsam dumble sanırım sonuncu ya invoker en büyük rakibi dia 3 hard stuck neeko abuser :smiley:

Maç biteli bir dakika oldu ya yavaş. Tabi mesele sup haterlığı olunca duramıyo millet .d

2 Beğeni

Durun olm daha supevmasiv kupayı a la ca XMDÖXMSJCJSNJSH HADİ HADİ KÖYÜNÜZE ALIN DAMBILI ARMUDU BOLULUYU BELKİ 2. 3.OLURSUNUZ En baştan beri söylüyorum SUP da bişi yok diye Aman neymiş toparlarlarmış aman neymiş ligi domine ederlermiş. Ama durun daha lig yeni başladı en büyük korkuları olucaz. Maça çıkmadan önce elleri ayakları titricek

1 Beğeni

dumble neeko support oynasa da eğlenseydim azcık ya dia 3 hardstuck %43 winrate sett otp support dumbledoge ahahahahahahahahahahhaahhahahahaha

sup haterlığı falan yok armutu çok severim işin komik kısmı ne biliyor musun zeitnot hwa da oynarken holy den çok daha iyi oyuncu diyordum insanlar inanmıyordu. zeitnot fanıyımdır büyük bir ancak dumble ve bolulu fazla abartılıyor bana göre. bolulu champ poolu zayıf evet zoe yi falan çok iyi oynuyor ancak çok yönlü değil akali, irelia ryze gibi heroları da oynamalı. dumble direkt büyük bir balon.

bence insanların bu yorumları sup taraftarlarının takımlarını çok abartıp kanserlik yapmalarından dolayı oluştu

2 Beğeni

En büyük toxicliği onlar yapıyordu 16-0 olcak leyn hiç rakip yok leyn çok iyiyz leyn. Dumble lec de oynamalı leyn kafalarındaydılar baya komikti

1 Beğeni

Bişi dicem de kim abartmıyor takımını? Supun kazanacağını söylemeleri hate sebebi değil. Mantıksız da değil. Sonra herkes fener düşmanı ilan ediliyor bu tiplerin oluşturduğu antipati yüzünden. Neyseki burada da engel seçeneği varmış gereksiz hate atan herkese bi 4 ay çalıyorum. Şu korecanlar yok enazından onlar sağlam kanser ediyordu.

1 Beğeni

Bu toxic oldukları gerçeğini değiştirmez. Sadece supun kazanıcağını söyleseler veya takımmlarını abartsalar bu kadar tepki oluşucağını zannetmiyorum. Yaptıkları toxiclik ve toxiclik yapıp başka taraftar grupları toxic demeleri ( özellikle fb taraftarlarına ) diğer taraftarların onlara kin beslemesini sağlıyor.

2 Beğeni

Peki öyle diyorsan öyledir tamam. Sonuçta aynı anda hem galatasaraya hem supa hem kendi takımına sallayan da 5ronin.

Buyuk kuluplerin taraftarlarinin hepsinde var toxiclik bir bjkde gormedim kitle olarak kucukler sayilari az herhalde birde royalda gormedim belli vardir Ben gormedim yani supa laf atan fenerlilerde az degil toxiclikle suclarken kendi kitlenizede bakin Ben geneldw lpli takip ederim orada en les taraftarlar lgd den cikar :slight_smile:

1 Beğeni

Ben fb taraftarlarında kanser taraftar yok demedim. Sadece supa gelen tepkilerin bana göre neden olduğunu söyledim.

5Ronin taraftarlarını fazla görmüyorum

Peki…

dumble ile alıp veremediğin ne anlamadım. bütün mesajlarında hangi konu olursa olsun dumble hakkında olumsuz konuşmuşsun. homofobik misin nesin…

Allah askina bana luger wendelbo mojitonun MSi a gidip napcagini solesene koşup koşup ölmekten başka

Kim gidecek onu sen söyle ? Takmissiniz at gözlüğünü kafa hala yok en iyi zeitnot en iyi stomaged başkalari hep rezalet size göre cahillik sizinki.

1 Beğeni

Kötü dediğin luger, wendelbo ve mojito şuana kadar gayet iyi oynadı ve bu dediklerinin konuştuğumuz konuyla pek alakası yok.

1 Beğeni

Ya wendelbo diyoruz mojito diyoruz crew
falan hani diyoruz hirit diyoruz çömez diyoruz tecrübesi yok diyoruz kime diyoruz