Zeitnot'un Son 2 Maçta 30 KDA İle Oynaması

Sanırım artık eski günlerine döndü ve hem burada kendisinden nefret edenleri hemde lol camiasındakileri susturacak. Sırf dumble ile tartıştı diye millet kendisine zaten balondu falan diyebilme cesaretini bulabilmişti son zamanlarda . :grin: :grin: :grin:

1 Beğeni

Dumble olayı tamemen Elwind ve kanser arkadaş kitlesi ile alakalı.Dumbledoge’u severim fakat Zeitnot ile dedikleri şeyler hakkında 1 tane bile kanıtı yok.O fotoda Zeitnot olarak gözüken kişi Elwind.Ama bizim millete iki birşeyler söyle başka kişilerle alakalı kanıtların varken sana hemen inanır ve destek verirler.Takım arkadaşlarıda yalanladı zaten Dumble’ı.
Asıl konuya gelirsek zaten Zeitnot iyi oynadı orası ayrı konu.

6 Beğeni

Zeitnot fanı değilim bu arada.Holy’i daha çok seviyorum.

Babanın yanına dumble japon olmaz SnowFlower vericeksin neden çünkü zeitin mekanikleri zaten iyi ama mentali kötüydü SF gelince düzeldi işte ki daha 1. hafta bu tam performanslarını göstermediler bile çok daha iyisi olacak

1 Beğeni

Zeitnot’u severim ve TCL’in en iyi adcsi fakat hayatı boyunca her zaman ya TCL’in en iyi ya da dünyanın en iyi supportları ile oynadı(Rogu hariç)
Dumbledoge
Japone
Wolf
SnowFlower
fakat onu farklı bir support ile oynarken bu kadar etkili görmedik yani Zeitnot bir tık abartılıyor fakat dediğim gibi bence en iyi adc TCL’de.

yoo lelouch ilede oynadı , ayrıca holy’nin karşısına blitzcrank çektiklerinde otomatik olarak final maçını kazanmışlardı. holy’yi saf dışı bırakmak tek bir şampiyona bakıyor çünkü yetenek atışlarından kaçamıyor.

1 Beğeni

Evet temiz oynadı yine de en iyi performansının 7/10’u düzeyinde oynadığını düşünüyorum. Umarım daha çok açılır.

E-spora bari şu takım ve oyuncu fanatikliğini sokmayalım biz sadece ve sadece bu platformun tadını çıkaralım.

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.