Zeitnota yapılan haksız linç

Öncelikle homofobik değilim neden böyle bir başlık açtım öncesinde zeitnotun istifa etmesi gerektiğini söylemiştim ama dikkatsiz davranmisim sslerdeki x23zeitnot o değilmiş ve zeitnotun tek bir homofobik mesajı bile yok lincleyecekseniz trixi elwindi pankyi lincleyin tum sorumlular bunlar dumblein iddiaları gerçek olsa bile (zeit üstüne yürümüş falan) bu homofoiyle alakası olmayan bişey kendi aralarında cozebilirler herneyse kısaca zeitnot homofobik değil günah keçisi ariyorsaniz üstte verdiğim isimleri lincleyebilirsiniz iyi günler

1 Beğeni

aga kimse üstüne alınmasında zaten büyük bir hater kitle küçük bir açık olsa da Berkay’a yardırsam derdindeydi

1 Beğeni

Stomaged in tweetini görürseniz o da Zeitnot’u savunuyor olaylar iyice garipleşiyor.

1 Beğeni

kimin haklı olduğu tarafına bakmıyorum ancak %100 doğruluk payı olmayan duruma çok ağır sözler sarf ediliyor

1 Beğeni

Dostum klasik yurdum insanı ne beklersin 10 yaşında çocuğu linçleyenler neler neler yapar :smiley:

1 Beğeni

haklısın

Ağa haklı olduğun yerler var zeitnota yapılanın neredeyse yarısını trixe yapılmadı halbuki trix orda en çok hakeden isim adam bı özür bile paylaşmadı

1 Beğeni

Yahu dumble olayları tek yönlü anlattı ve insanlar hemen inandı sila-ahmet kural örneği vermişti biri doğru.
zeitnot homofobi olsa dumble o takıma 2.sefer girebilir miydi?.
hepimiz zeitnotun suportunu kendi seçtiğini biliyoruz.
ayrıca dumble daha önce ayrılma sebebim zeitnot değildi deyip şimdi böyle anlatması bana kariyerini düşünerek yedek kalmayı hazmedemediği için böyle yaptığını düşünüyorum.
Ayrica closer burda yazmişti "en iyi suport dumble ama onla anlaşması zor,bu yonunu değiştirirse çok daha iyi olabilir"demişti.
bu yüzden royaldan gönderildi.bundan anladiğim dumble playmakerlik yapmak istiyor ama ne royale ne de supta bu istenmedi.ha zeitnot rencide etmiştir,küfür etmiştir öyle bir insan. videolarda da goruyoruz o ayri değerlendirilir ama homofobi yok, dumble olayı farklı yerlere çekti.birde zeitnot’un bilgisayarından izinsiz foto çekip bunları biri verdi deyip yalan söylemesi(zeitnot’un iddiasi)doğruysa çok kötü bir durum.

1 Beğeni