Zeitnot

Zaten Lig başlamadan öncede zeitnotun performans düşüklüğü yaşicağını düşünüyordum bu kadar beklemiyordum gerçekten lanede de + olarak bir oyun sergelemiyor dümdüz bir adc olarak oynuyor zeitnotun eski performansından eser yok En iyi adclerde şuan ilk 3 e bile giremez bana göre .

Sen dp maçını izlediğine emin misin? bir kaç pozisyonda hata yaptığı doğru ama adam sennayla rakibin içinden geçti resmen.

şuan farm almadan oynuyor adam. Sadece ruh, dürtme ve targondan gelen ekstra para ile. Koridorda ne yapmasını bekliyorsun ki? Tahm’ın rahat farm almasını sağlıyor. Latede de yokediyor. DP maçını iyi izle bak neler yapmış gör…

Genel anlamda konuşuyorum gelmiş bana 1 maç üzerinden performans sunuyolar neyin kafası bu?

1 Beğeni

Pozisyon hatası yapıyor fakat laningi hala solid

Adamın oyunu alıp ezip götürmesine gerek yok takımda, 1 maç üstünden performans sunuyolar deme boşuna sezonun genelinde o maç gibi oynuyor zaten. Armut var bolulu var takımda artık daha takıma yönelik oynuyor tek başına taşımaya çalışmak yerine, tabi bizimkiler genelde kill alıp vuranı taşıyor sandığı için şaşırmıyorum pek.

3 splittir geçmişin ekmeğini yiyor. geçen split 4. en iyi adcydi bi de. lige sağlam importlar geldiği halde en iyi kalan adamları hypelayın. closer gibi.

1 Beğeni