Worlds2020 Kuraları- Gruplar Belli Oldu !

Her iki gruptan da yalnızca 2 takım bir üst tura yani Worlds2020 gruplarına katılmaya hak kazancak.

Gruplar:

C grubunda çok sağlam maçlar dönecek gibi görünüyor. LGD ve Liquid’in de bu gruplara dahil olacağına inanıyorum. SUP’un da işi zor.
Neler düşünüyorsunuz ?

1 Beğeni

A grubu hariç hepsi ölüm grubu.

C grubunda mı sağlam maçlar dönecek? B’de LCK 1 ve LPL 2, D’de LPL 1 ve LCK 2 var. Yarı finalde karşılaşmak istemeyeceğiniz 4 takım kısaca.

Sağlam derken çekişmeli demek istedi arkadaş sanırım.

1 Beğeni

Arkadaslar gelecekten geliyorum gruplarda sonuçlar şöyle:
A grubu
1.Suning
2.G2

B grubu
1.JD
2.damwon

C grubu
1.LGD
2.Gen G

D grubu
1.TES
2.Mad lions

Evi arabayi sat bas kaybedersen zararin benden

Balon yorum

1 Beğeni

Öncelikle Play-in tarafı için,

A grubunda ilk üç belli bence ama hangisi birinci ikinci bence buna kesin bişi denilemez çünkü birbiri ile oynamamis takımlar .
Sup tekli maçda bı şekilde Mad i yenerse lider bile bitirebilir.(inşallah öyle de olur)

B grubunda LGD direk lider UOL ve PSG ikincilik üçüncülük için kapisir.

üst tur,
LGD
MAD
TL (TL 3-0 UOL)
SUP (SUP 3-1 PSG)

Group stage için,
A grubu sürpriz grup sadece G2 kesin çıkar üst tura.
B grubunda da Jd 1 Damwon 2 olacak bence ama çok yakın bu iki muhtemelen tiebreak oynayıp bu şekilde sonuçlanır.

C grubunda da üç assagi beş yukarı LGD ve GenG üst turu gibi görünüyor, ama Tsm ve FNC bu takımlardan maç alabilirse işler karışır bu grupta. Çin ve korelilerim bı maç da olsa kaybetmesi ile olusacak grup sıralamasi Tsm ve FNC in daha çok maça asılmasını sağlar. Bu iki takımdan biri sürpriz yapıp üste çıkabilir.

D grubunda TES garanti üst tur, ancak diğer çıkacak takım Drx ve Mad karşılaşmasına bağlı. Onu da belirleyecek olan Flyq olacak.Flyq kesin bı maç kazanacak ve o takımı aşağı çekecek, tabiki TES den değil :slightly_smiling_face:

Fakat grup içerisindeki çekişmeden bahsediyorum, B’de DMW ve JD açık ara favori aynı şekilde D’de TOP ve DRX rahat çıkacak gibi görünüyor tabi bir sürpriz yaşanmazsa ama C grubu için aynı şey rahatlıkla söylenebilir mi ?