VFŞL'de Oynamış En Kariyerli ve En İyi 3 Kadro?

Arkadaşlar bu kadroyu yaparken, oyuncuların kariyerlerini baz alarak yaptım, ligde bir çok büyük oyuncu oynadı fakat aklımda kalanlara göre en iyi 3 kadro böyle olurdu.
1.Kadro;
Top Laner: Bwipo
Jungler: KaKAO
Mid Laner: Caps
Bot Laner: Pilot
Support: Wolf

2.Kadro;
Top Laner: Untara
Jungler: SeongHwan
Mid Laner: Frozen
Bot Laner: Rain
Support: SnowFlower

3.Kadro;
Top Laner: Sword
Jungler: Trick
Mid Laner: GBM
Bot Laner: Zeitnot
Support: Dumbledoge

Brokenbladenin untradan daha iyi bi kariyeri var bence

Broken blade
Closer
Caps
Zeitnot
Snowflawer
Bu kadro Worlds de final oynar heralde (zeitnotu yabancı kısıtlamasından yazdım, Türkiye ortalamasının üzerinde belkı ama şampiyonanın en kötü adc’si olabılır)

Ek soru : zeıtnot en fazla mastera çıkabiliyormus dogru mu?

1 Beğeni

tsm > skt :weary: :weary: :weary:

hadi 2018 neyse geçen seneyi unutup, 1 mevsim takım uyumsuzluğu ve dumble olayı yüzünden bunları yazmak :weary: :weary: :weary:

Rain IG de oynadı.Kariyer olarak Pilot dan daha iyi bir kraiyeri var bence.

Rain IG’de oynadı da soru şu nasıl oynadı? :smiley: Pilot bir PraY bir Bang bir Deft olmasa da LCK’de yıllarca oynamış bir oyuncu daha kariyerli ve bir çok kez pentakill’de atmış.

Sana kesinlikle katılmıyorum. MSİ 2018’de Super Massive Play-in’ in son aşamasında kaybederek turnuvayı 7-8. sırada bitirmiş oldu. Zeitnot son gruba kalan altı takımdan ikisinin saldırı gücü taşıyıcısına nazaran açıkça daha güçlü bir oyun sergiliyordu. Yine Worlds 2018’de kıl payı turnuvaya veda ettiklerinde 17-20 arası konumdaydılar ve önlerinde yer alan on altı takım gruplara kalmaya hak kazandı. Benzer şekilde Zetinot’un performansının gruplara kalan takımların yarısının nişancısından daha iyi olduğu kanısına varmıştım. Saygılarımla.

Ben 2019 Zeitnot’un 2018’dan kalite olarak daha iyi olduğunu ama gerek Snowflower’ın gitmesi gerek geçen splitlere rağmen istediği başarılara ulaşamamasının yarattığı heyecan ve istek düşüşü ile mentalitesinin zamanla düştüğü ve bu nedenle solid performanslar gösteremediği fikrine sahibim ki özellikle bakıldığında final serilerindeki performanslarının, mentalitesini ve ritmini yakaladığında onun; önemli maç ve anlarda takımı adına fark yaratan bir saldırı gücü taşıyıcısı olduğunu göstermiş oluşu bu fikrime destek olur nitelikte.

Untara skt de oynamışdı demi unuttum