VFŞL Yaz Mevsimi Playoff Tahminleri

ÇEYREK FİNALLER
:white_check_mark: SuperMassive 3-1 Beşiktaş Esports :x:
:x: 5 Ronin 2-3 Dark Passage :white_check_mark:

YARI FİNALLER
:white_check_mark: fastPay Wildcats 3-0 Dark Passage :x:
:x: Galakticos 1-3 SuperMassive :white_check_mark:

TÜRKİYE BÜYÜK FİNALİ
:x: fastPay Wildcats 2-3 SuperMassive :white_check_mark:

Ben SUP’un açılmaya başladığını düşünüyorum. Özellikle Armut tank oynamaya başladığında daha da iyi olduklarını düşünüyorum. 2018’de SUP’un prime döneminde fabFabulous tank ağırlıklı oynuyordu ve SUP GBM ve Zeitnot’un üzerinden maçı kazanıyordu, tekrar o sisteme geçeceklerini(son hafta bunu uyguladılar) ve Bolulu ile Zeitnot’un takımını playofflarda sırtlayacağını düşünüyorum, SUP’un tecrübe olarak çok büyük bir avantajı var, şampiyonluğu tatmayan yok, KaKAO yıllar önce bile olsa LCK şampiyonluğu bile tattı. fakat IW’nin çok güçlü bir takım olduğunu ve çok tatmin edici 5 maçlık bir TBF olacağını düşünüyorum, tahminlerinizi bekliyorum.

5r dpyi stomplar. finalde iw evdeki gibi oynarsa 3-1 supu yener. jungle mid ve adc olarak net daha iyi oyuncuları var. ve daha takım olmuşlar. ayrıca galakticos maçı evden olacak koç luana luger diff koyabilir bi %40 şansı var bence galakticosun

Haklısın Luger’e Galakticos’a güveniyorum finale çıkabilirler fakat DP’nin bir şekilde kendini bulacağını ve 5R’yi eleyeceğini düşünüyorum.

IW Sup finali garanti ama kim kazanır bilemem

Galakticos Supu yener Finalde IW alır 3-1 veya 3-2

Galakticos nasıl supu yencek aga kadro olarak çok düşükler suptan bottan yarık açılır direk

DP’yi severim, yetenekli oyuncuları da var ama şampiyon havuzları bu kadar darken çok tahmin edilebilir oluyorlar. Kader maçları olan son FB maçını tabelada win yazsa da oyun olarak lose olduğunu görmek lazım. 5Ronin’i yenmeleri için çok ama çok şeyin değişmesi lazım. Lig boyunca değişmeyen şeylerin play-off’a kadar değişebileceğini sanmıyorum. Yarı finallere bence SUP ve 5R çıkar.

Bence ıw çok underrated kaldı ligde bambaşka bir seviyede oynuyorlar hem takım oyunu hem bireysel olarak özellikle bu sene bu oyunla supermassive tam potansiyel oynasa bile anca denk olabilirler gibi geliyor. Ligde daha önce böyle bir jungle sup dominasyonu görmemiştim ben pbd ferret ikilisi oyunu fazla temiz oynuyorlar. Bu sebeple şampiyon olacaklarını düşünüyorum. Açıkcası ig kakao jag snowflower seviyesi gelmediği sürece supun pek direnme sansı yok.

IG KaKAO seviyesi gelseydi zaten 4 tane çaylağı koy yine SUP şampiyon olurdu, fakat ben finalde şansları IW %45, SUP %55 görüyorum, SUP’un toparlandığını ve daha tecrübeli bir takım olduğunu biliyoruz. Belki iki takım da finale kalamayacak, izleyip göreceğiz.

Çeyrek Finaller
SuperMassive 3-0 Beşiktaş Esports
5 Ronin 3-1 Dark Passage

Yarı Finaller
Wildcats 3-0 5 Ronin
Galacticos 1-3 Supermassive

Final
IW 3-1 Sup

Çeyrek Finaller
SUP 3-0 BJK
5R 3-2 DP
Yarı Finaller