VFŞL Takımlarımızın Yurt Dışındaki Başarı İhtimali

Herkese merhabalar. Sizce bu sene MSI ve Worlds’de bir başarıya imza atmamız mümkün mü ? Tabiki MSI ve Worlds’u kazanmaktan bahsetmiyorum. MSI 'da ilk 6’ya ve Worlds’e 2 takım göndermemiz sizce mümkün mü ? Görüşlerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Bence bu 3 senelik sistemde mümkün değil. Bundan sonraki 3 senelik sistemde olabilir.

2 Beğeni

Henüz takımları görmedik beklentiyi fazla da yüksek tutmamak lazım, umarım iyi yerlerde görürüz takımlarımızı.

1 Beğeni

fabFabulous , Stomaged , GBM , Zeitnot , SnowFlower & Ruin / Kirei / Bolulu / Hades / Japone bu kadrolar bile başarı sağlayamadıysa , şuanki kadrolara bakarak play-inde temsilcimizin eleneceğini düşünüyorum

1 Beğeni

Kısa vadede değil ama önümüzdeki birkaç yıl içinde takımlarımızın genç oyunculara yaptıkları yatırımların karşılığını alarak uluslararası turnuvalarda başarılı olacağını düşünüyorum.

1 Beğeni

bir tek supun kadrosuna güvenebiliriz bu konuda

Ön eleme aşamasını bile geçemiyorken başarı beklemek hayal olur. Düzenli olarak grup aşamasına çıkabilmek büyük başarı olur. Kadro noktasında sadece Sup’a güvenmek büyük yanılgı olur. Oyuncuların Euw gibi bir serverda oynayabiliyor olması kendilerini geliştirebilme noktasında büyük şans. Başarı için en büyük gereklilik koç ve analistlerin yeterliliği bence. Sonuçta bu oyun bir strateji oyunu ve koçların vizyon sahibi olup takım oyunlarına yeni şeyler katması gerekiyor. Ligde birkaç takım meta dışında seçimler ve stratejiler geliştirebilirse bence bunun uluslararasındaki yansıması da olabilir.