Umutta Marshallı Görüyorum

Adam çalışıyor onca zamandır stabil oynuyor çok iyi değil ancak adam hiç lane kaybetmiyor solo kill vermiyor. Ama adam hep kötü takımda oynuyor marshall ın mid laner versiyonu en son marshall gibi delirecek diye korkuyorum marshall gibi şu adamı iyi bir takıma transfer edin orada ne yapıcak çok merak ediyorum. Bu arada fb maçında baron pitinin arkasında değil fightta olsaydı fb maçını kazandırırdı en büyük sıkıntısı bu bence taşıyamıyor adam fazla pasif

Biraz zor da sınanıyor şu an. Bot lane böyle intlemeye devam ederse biraz zor olacak.

Hayatımda gördüğüm en kötü espor’culardan birisi olabilir Umut . Bi insan 6-0 Lucian ile nasıl hiç iş yapmaz nasıl 5-0 Syndra ile bir iş yapmaz anlamıyorum . KDA kasmak için oynuyor gibi tilt oluyorum izlerken.

1 Beğeni

bomboş yorum.dp maçında %41 hasar katkısı vermiş adc’leri ise %17,fener maçında %36 hasar katkısı vermiş adc%25.bu arada umut henüz 20 yaşında buna rağmen nasıl bu kadar saçmalayabildin?.tabi 16 yaşından beri bu arenada olunca böyle boş yorum yapılen insanlar olabiliyor .hayatta ki tek misyonu oturduğu yerden sallamak.
https://gol.gg/game/stats/20824/page-game/
https://gol.gg/game/stats/20826/page-game/

Aynen tek misyonum sallamak seninde fanboyluk yapmak . Eğer iyi oynadığını düşünüyorsan oyunla alakalı hiç bir fikrin yok demektir. 16 Yaşından beri ne işe yaramış bu adam kendi fikrimi belirttim ağlamanın sebebini de çözemedim. Oynadığı herolarla o hasarı versin bi zahmet ki verdiği hasarda işe yaramıyor . Zaten aç maçı izle ölmemek için elinden geleni yapıyor ama bu KDA sevdasıyla alakalı eminim. Hiç bir taşıma potansiyeli yok bir maçı taşıdığını görmedim taşıyıcı herolarla bile . Sen böyle fanboyluk yapmaya devam et bu çocuk hiç bir büyük bi iş yapamayacak .

pasif oluşu kendi ile alakalı değil takımla alakalı bir şey olduğunu düşünüyorum daha iyi bir takımda iyice yıldızı parlayabilir takımlar ilgilenmeli bence

Ezbere konuşuyorsun. Evet, geçtiğimiz mevsim pasifliği ve çoğu zaman yapabilecek olmasına rağmen hiçbir şey yapmıyor oluşundan dolayı takımına zarar verdiği bölümler oldu. Ama bu sene öyle değil. Elinden geleni yapıyor ama yetmiyor, 1v9 oynuyor çünkü. Ki adam sana istatistiklerle de gelmiş zaten, hasar katkısına ve neler yaptığına bakabilirsin de. Tek başına 47 dakika tuttu FBA ile oynadıkları maçta mesela tüm takım arkadaşları intlerken. 5R’ın maçları 20-25 dakikada bilmiyorsa tek nedeni Umut şu an, gerçekten iyi girdi sezona.

hala marshall öven var mı ya? sürekli winning matchup oynayıp koridor aşamasından sonra 0 katkı oynuyordu adam. hiç kendini geliştiremedi buna rağmen paso övdü millet.