TSM CEO'su Leena'nın Doublelift'in yayınındaki gafı

Merhaba, belki bilmeyenleriniz vardır ama, TSM’in Genel Müdürü Leena, Doublelift ile sevgili ve çift aynı evde kalıyor. Leena, Doublelift canlı yayındayken arkada telefonla konuşuyor ve “Dardoch’u kimse almak istemiyor” cümlesini söylüyor.

Konu ile ilgili video: https://streamable.com/kn2hpr

Leena’nın açıklaması [ENG]: https://www.twitlonger.com/show/n_1sr83or

Türkçesi: Önemli bir telefon konuşması yapma kararını yanımda canlı yayın açıkken aldığım için tüm TSM topluluğundan ve Dardoch’tan özür dilemek istiyorum. Kimse özel bilgilerinin sızdırılmasını istemez ve Dardoch’un başına böyle bir şey gelmesi hiç adil bir durum değil. Finalde, bu durum konusunda benden daha kötü hisseden kimse olamaz ve bu zor dönemlerde TSM taraftarı olmanın çok zor olduğunun bilincindeyim.

İşin arka planında Bahar Mevsimi sonundan beri Dardoch ile iletişim halindeyiz ve ona zaman tanıma / Akademi’ye geçiş olasılıkları üzerinde çalışıyoruz. Lakin, kendisi başka bir takımda ilk tercih Ormancı rolünde tam zamanlı olarak oynamak istediğini belirtti. Geçtiğimiz ay boyunca ona takım bulmak için elimizden geleni yaptık ve kendisi de bu süreçte diğer takımlarla yaptığımız konuşmaların tamamına hakim durumda.

Bu zamana kadar hiç bir oyuncu hakkında kamuoyunun gözü önünde konuşmadım veya küçük düşürme niyetim olmadı. Bizimle iş ilişkileri sona erdikten sonra, hatta para kaybetmemize rağmen, TSM içinde her zaman oyuncularımıza uygun ve başarılı olacakları pozisyonları bulmak için çaba sarfettik.

Bitirirken, bu %100 benim hatamdı ve bugün yaşanan her şeye rağmen Josh’a bol şans dilerim."

1 Beğeni

her maç intleyen bir çöpü hangi enayi almak ister zaten. hala daha utanmadan ligde tam zamanlı oynamak istiyorum diyebiliyor bide. :smile: :smile: :smile: akademide intlemeden oynayabilirsen öp başına koy rezil herif… gerçekler acıtır diye boşa dememişler , bu olay için özür dilemeleri tamamen rezalet…

1 Beğeni

Büyük rezalet.

1 Beğeni

Dardoch’u gram beğenmem ama şu olayın yenilir yutulur yanı yok. Takımda kalırsa belli ki yedek olacak ama bu olay üzerine sözleşmesinin feshi daha muhtemel sanki. Fesih olursa parasını alır keyfine bakar.

1 Beğeni

dardarch kafasına silah dayamadı milletin.tüm suç xmithie boştayken bu adamın alan yönetimde.

xmithie tsm’e gelmek istemedi eski takımı IMT’yi seçti