Takımların Ban Pick Ekranı

Uzun zamandır bu platforma girmiyordum bir gireyim bakalım neler yazılmış diye okuyayım dedim fakat bir değil iki değil bazı koçlar hakkında kötü yorumlar yapılmış özellikle ban pick ekranı için. Yıl olmuş 2020 hâlâ ban pick ekranının sadece koçlar tarafından yapıldığını sanan gençler var. :smiley: gerçekten inanılmaz komiğime gidiyor bu iş. O zaman şöyle bir şey mi düşünelim G2 nun koçu dünyanın en iyi koçu mu? :smiley: Ne alakası var ne zaman öğreneceksiniz bunu ya. Ban pick ekranında 5 oyuncu + 2 koç + önceden hazırlanılmış bilgiler herşey dahil herkes dahil karar verir. Sadece bir kişinin dediği yapılmaz bunu lütfen öğrenin ve ona göre yazınız efendim.

Banlar genelde koçlar tarafından yapılır, pickler de metadaki ve match-up’a göre 3 hero arasından seçilir. Oyuncunun verdiği karar şu olur genelde; eğer o gün kendisini bir heroda her zamankinden rahat hissediyor, taşıyacağına inanıyorsa ayrıcalık yapılır. Onun haricinde zaten her şey metaya uygun yapılıyor. Soraka picki mesela, hangi top lane oynamak ister?

1 Beğeni