SUP'un kaybetmesi Planlı mıydı?

Bildiğiniz gibi Riot zamanaşımı yüzünden ceza verememişti. Acaba SUP’la anlaşarak veya SUP’u zorlayarak kaybetmesini istemiş olabilir mi?

Bence SUP Royal maçı dışında genel ortalamasına göre normal oynamış.AUR Supun counteri .d

Bence riot ceza vermek istediği zaman verir. Her takım ve oyuncunun “Ligin marka değerini koruma” yükümlülüğü var. Sırf bunu bile kullanarak ceza verebilirdi ancak vermemeyi seçti.

SUP’un bütün mevsim durumu ortadayken Aurora’ya kaybetmesi bence zaten normal. Aurora’nın seriye gerçekten birşeyleri çalışarak geldiği çok belliydi. Hakederek kazandılar.

millet kafayı yedi aq yok msi yok diye bilerek mi kaybettiler yok planlı mıydı jksdaj leşlerdi işte. 5 türkle bu kadar. mid jung sağlam koreli + irean enatron tarzı sağlam yabancı koça ihtiyaçları var. pades yine davranış iletişim gibi şeyleri sağlamak için koçlardan biri olarak durabilir.

gerçi bot lane de gelen geçenden tokat yedi. s tier lck supportu olmadan oynayamıyo zeitnot abimiz ( e babam da oynar öyle. koy ruveyi snowflowerla taşısın xd ) en iyisi baştan dizmek kadroyu. holy japon kadar kusursuz türk botlane ikilisi görmemiştim. o 2sini takımda tutan yeni sup olur zaten. fb düşünsün top jungle koreli yapsın worldste bile iş yapar kadro. hirit crash blue holy japone örneğin.

Bak işte bu saçmalık, armut bolulu ve stom seriyi bireysel olarak (ve kendi aralarında) gayet iyi oynadılar. Sıkıntılar takım boyutu iletişimsizlik ve bot diffti. Japoneye laf edemiyorum çünkü tüm sezon direk en iyi sup gibi oynadı, kötü gün denilen bir şey var sonuçta. Geldik zeite…

Performansı son 2 sezondur düşüşte ve bu sırf skor alma falan değil, resmen ekmek oldu Auroraya seri boyu.

Sanırım kimseye cho gathı hatırlatmaya gerek yok, aynı olay. Madly taşıdığı için falan değil, sup karşısında oynayamadığı için banlanması gerekirdi banlanmadı. Plan olduğundan değil bu sebeplerden kaybettiler.

-Zeitnotun ust duzey formsuzluğu
-Black in eskisi gibi olmasada yakin performansi
-Sparz in sanildiğindan ve gorunenden cok farkli bir seviyede ve iyi bir destek oyuncusu olmasi. (Özellikle algostan cok cok iyi)
-Medly nin herzaman gostermediği destroyer yüzü

Bu sebepler Aurora nin kazanma sebebi içlerinden birkac tanesi supun sezon performansini açikliyor.