SUP'un bundan sonra maç kaybetmeyeceği gerçeği

Bi gerçek. Playofflar dahil supun bundan sonra maç vereceğini düşünmüyorum hiç bi takıma. yarı final - finali de 3-0 geçerler. Japone takımı kusursuzlaştırmış oldu. her ne kadar holy transferi mecburiyetten doğan iyi bi hamle olsa da yeterli olmayacak

6 Beğeni

Atma şu zehirli oku

5 Beğeni

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHHA XÖXÖSMXMSJXHSMXMSÖXMSJXHSNXÖSJCHSÖXKSJXMSÖZJSJXÖSÖXJSMZÖSJXMAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAÇZÇXKSJXNSMXÖSMXHSJXNSJXHSH GÜZEL ESPRİYDi BRAVO :clap::clap:

Bu biraz iddialı bir laf. Şu an SUP gerçekten formunda evet. Ama kesin bir şey konuşmak için yeterli değil. Ama bir bakımdan haklısın FB bugün ki 5R maçında net bir şekilde kazanamadı. Eğer Chosen, Holyphoenix’e baron çaldırmamış olsaydı, FB büyük ihtimal maçı kaybedecekti.

Kesin sonuç önümüzdeki haftalardaki SUP - FB maçı. Final belli gibi geçen senenin rövanşını göreceğiz sanki.

Sözlerine dikkat edersen sevinirim.

1 Beğeni

Dp yi niye hem supcular hem fenerliler kucumsuyor anlamış değilim

Ben her insanın görüşüne ve yorumuna saygı duyarım sadece eğlenmek için ve biraz da boş yapmak için takımımla ilgili abartılı yorumlar yapabiliyorum ayrıca sayfada birçok konuyla ilgili ciddi olarak yorumladığım paylaşımlar da var. Ciddi olup olmadığım yorumları azıcık zekan varsa bile anlayabilirsin ve son olarak holigan kelimesiyle fanatiklik çok farklı kelimeler anlamını bilmediğin kelimeleri yazarken bi kere daha düşün lütfen.

Ben şahsen küçük görmüyorum. Finale çıkamayacaklarını söylememin nedeni, yeni bir takım ve daha önce hiç 5 maçlık bir seride oynamadılar. SUP ve FB playoff konusunda ligde en öne çıkan 2 takım. O yüzden finale SUP - FB diyorum.

Geçen seferde aynı muhabbet dönmüştü sonra 3-0 bitmişti

2 Beğeni