SUPUN bu halinin en büyük sebebi

bence suptaki en büyük fark frozen bolulu değişikliği. frozen tertemiz makro oynatıyodu ve callar veriyodu. bolulu mekanik olarak frozendan iyi değilken shotcallerını kaybeden sup tamamen mid değişikliğinden bu kadar kötü görünüyor. botta da koreli supa muhtaçlar hala. ve bence toparlayamayacak da sup geçen yılki gibi.

2 Beğeni

Tüm parayı dumble a kaptırdılar. Dumble yerine kesinlikle Japone ya da Tolerantı almalılardı makroyu Tolerant çok iyi oynatıyor bence Japone de çok iyi oynuyor bilemiyorum. Onun dışında Bolulu shotcall veriyor diye biliyorum ama emin değilim. Koç ekibi zayıf bence pades abartılıyor Lynx ve Enatron 2 lisi olsaydı çok daha iyi olurdu. Bolulu champ poolu zayıf geliştirmeli, armut garip oynuyor baya böyle değildi önceden bu çocuk

Bolulunun havuzu meta Ile asiri zıt bolulu gelisim gostermeden toplanamazlar gibi

Bence en büyük sıkıntı draftlar ve savaşları ya da başka bir şeyi önceden planlamamaları. Herşey reaksiyona kalırsa iletişimsizlik oluşuyor böyle kopuk kopuk maçlar dönüyor. Supun yeniden akıllı oynamaya başlaması lazım. Ve Senna picklemeleyi cidden bırakmalılar. En azından adc olarak.

bolulu shotcall veriyosa daha kötü en büyük sorumlu o çok leş veriyor xd. ama vermiyor yani supun videosu var ses 1-2 gibi herkes konuşuyordu öyle. frozen tak tak makine gibi oynatıyodu takımı. dumble kötü de para falan kaptırdıkları yok adamı son gün aldılar. son haftaya kadar snowflower ihtimali vardı zeitnot bile demişti bunu. son gün yapılan dumblela anlaşma bu hale getirmedi yani supu. şu an net olan şey supta shotcaller eksikliği. uyumsuzlukları

Zeitnot’u ve takımı yönlendiricek birisi lazım Japone nasıl bilmiyorum eğer öyleyse Japone çok iyi ama Tolerant’ın bu konuda çok iyi olduğuna eminim. Ben top laneye sözleşmesi var mıydı bilmiyorum ama juuzou’yu alırdım 5 veteran kötü bir tercih bana göre

O draftlarin sebebi bolulu zaten

Bolulu mu yapıyor draftı Allah aşkına nedir bu Bolulu da Bolulu? Takımca yanlış şekilde draft yapıyorlar koçları da dahil.

1 Beğeni

bugün azire kalmalarının tek sebebi bolulunun kısıtlı champ poolu

Azire kalmak bolulunun champ poolundan dolayı değil, kötü drafttan dolayı. Boluluya hangi control mage verirsen şakır şakır da oynar sana rumble verip doinb de yaparsın adamı, sıkıntı olan takımın 3 4 tank ve hasarı aşırı zamana yayılmış bir adc ile kapatmaya çalışmaları. Kurdukları kop mfyle daha iyi olmaz mıydı olurdu. MF açık mıydı açıktı.

1 Beğeni

Bana fenerde oynadigi maclar dahil tam metaya uygun pick atildigi bir mac goster kadroda bolulu varken a sampiyonunu iyi oynayabiliyor ama ayni stilde ki baska sampiyonda siritiyor b stilinde oynayabilmesi o b stilinde ki her sampiyona Hakim oldugunu gostermiyor ki degil zaten gorunuyor kagit ustunde en zengin kulubte boyle mid olmaz yakismaz

aynen öyle fbdeyken tüm yamalarda akali kırıktı. bir(1) kez almadı. yasuo lazımsa blue mide geçti falan. bu yönde büyük eksiği var. ryze da oynayamıyor. bi de takımın beyninin yerine yapılan transferken. geçen yıla göre en büyük fark midde bana göre

1 Beğeni

Kisacasi bolulu stilinde bir mid varsa ormancinin tasiyici keskinlikte olması lazim stom o tarzda bir oyuncu değil kadro mühendisliği de kotu diyebilirsin ona tamam derim ama sonucta stom daha eski sonradan gelen bolulu o yüzden boluluya laf atıyoruz hater oldugumuzdan değil

Bolulu taşıyıcı pickler de alıyor. Bence Sup’un şu anki halinin herhangi bir oyuncu ile alakası yok. Takım içi uyum ve takım olma olgusundaki eksiklik ile alakalı diye düşünüyorum.

seçimleriyle alakalı , direk seçimden kaybediyorlar.

1 oyunda draftta geride çıktılar. ama 3 oyunda leş makroları leş tfleri vardı. görünen köy ortada koçlar hüü demek kolaya kaçmak

Draftların saçma olması. Bugün 3 tane tanky champin arkasına carrylesin diye Senna alırsan “Aa bizim hasarımız yok ama” diye kalırsın. Israrla Sejuani ve Senna’da ısrar ediliyor. Pades aşırı formsuz, 2017 TBF’sini draftlarla kazandırmış bir coach’ın böyle draftlara imza atması tuhaf geliyor.

Bir de SUP’dan bahsederken hep bot lane derdik. Ligin en iyisi felan filan. Bu sene Botlane formsuz özellikle de Dumbledoge.

Son olarak takım içi uyum yok denecek seviyede.

Kaostan sonra edit: Dumbledoge’nın formsuzluğunun sebebini öğrenmiş olduk.

1 Beğeni

Net söylüyorum saçma sapan seçim ekranı. Yani oynadıkları tüm maçlarda anlamsız bir şekilde sıfır hasar kompozisyon yaptılar ve bu hatadan döndükleri an toparlayacaklar eminim. Late takımı yapıyorlar fakat takım agresif oynamaya çalışıyor ve oyuncu profillerine hiç uygun değil bu durum.

bu 5li ligin bu kadar üstündeyse sözde. o komplarla en kötü 3-1 olmaları gerekti. yaptıkları komplarla diğer liglerde kazanan kazanıyor özellikle bugünkü draftta damage eksikliği falan yoktu azirden bekleneni alamadılar sadece. ornn sennayla kazanan yokmuş gibi draft da draft ulan herkes birbrinden kopuk oynuyor oynanan makro tcldin bile altında. drafta gelene kadar çok şey var

Ben diğer liglerde bu kadar defansif bir kompozisyon görmedim açıkcası