Supun balon Dpyi 21-1 yenmesi

Sezon başından beri potansiyelli diye şişirilen, fb ve sup gibi ligin güçlü takımlarına karşı 0 etkisi olan dpye karşı sezonun en ezici galibiyetini aldı sup.

Bolulu ligin en iyi midi olduğunu gösterdi
Armut Counter Matchuplarda bile koridoru domine ettiğini gösterdi

Zeitnot ve Japone tecrübeleriye ligin en iyi botlane i olduğunu bir kez daha gösterdi

Stom her zamanki Stom :d

2 Beğeni

Ne diyon sen yaa sup 7 maçtır kazanıyor ama ligin en kötülerine karşı oynadılar aaaa (!)

1 Beğeni

Sadece Juuzou ve Kituruken’in 1 mevsim VFŞL tecrübesi var.
Absolute, Waena, Wasteee akademi oyuncuları. Bu kadrosuyla FB ve SUP kadar galibiyet almış ligde.

Güçlü takımlara etkisi yok dediğin Dark Passage FB’yi yendi, SUP ile ilk maç 20-25 dk kafa kafaya gitti. Sonra armut 1’e 9 attı.

Ben SUP taraftarıyım ama ligde şu ana kadar kadrosuna göre en başarılı takım açık ara Dark Passage. Balon arıyorsanız Wildcats varken başka takımlara laf atmaya gerek yok bence :slight_smile:

waena’ya akedemi demezsin yaaaaa. tamam 2 sezon sup’ta akademide idi ama sebebi frozen’in varlığı idi. Şuanda vfşl oyuncusu dediğin bir çoğundan daha tecrübelidir…

1 Beğeni

Dostum DP’ye balon demelerine değil de bu dediğime mi takıldın :slight_smile:

Ben Waena’yı küçümsemek için akademi demedim tam tersine bu mevsim şu ana kadar ne kadar başarılı olduğunun anlaşılması için öyle söyledim. Waena, Serin ve Rhemio hariç tüm midlerden tecrübesiz ve geçen sene akademideyken bu kadar iyi oynamıyordu.

SuperMassive dediğim gibi playofflarda 3-0 3-0 alıp MSI’a gidecek.

blue’nin tecrübesi nedir peki? Bolulu’nun yedeği olmak mı?

1 Beğeni

Geçen mevsim maçlarını düşünürsek Blue’nun VFŞL’de oynadığı maç sayısı daha fazla değil mi? Ya fazladır ya da çok yakındır diye tahmin ediyorum.

Cidden neden takıldın anlamadım: Bu başlıkta sana doğru gelmeyen tek şey Waena için yazdığım mı?

Şu adamı ciddiye alma ya deymez cidden cevap vermeye boş boş konuşuyor sadece

Balon patladı.

iw her koridorunda koreli avrupalı oyuncu oynatıp hiçbir oyuncusunu kendi keşfetmemiş bir balon takım, takımındaki her oyuncu çok yaşlı o kadar tecrübelerine rağmen nasıl bu kadar makro bilgileri zayıf anlamıyorum. hele ferret keşke yerine trixi alsalardı !
birtek midlaneleri sağlam her şampiyonu hakkıyla oynuyor :smiley:
(ironi neydi ironi emekti…)

Arkadaş neden kimse başlığı görmüyor da gelip benim mesajıma çatıyor diyecektim ama “balon” demeyi eleştirip ben de aynı kelimeyi kullandığım için haketmiş olabilirim :slight_smile:

Wildcats’in kadrosunda bulunan ve kendi keşfettiği oyuncuların yetenekli olduğunda hemfikirim ancak takım olarak 3 mevsimdir ne oynuyorlar, hangi başarıyı yakaladılar söyler misin?

3 mevsimdir neden hep aynı oyuncular hem akademi hem VFŞL maçlarını oynuyorlar? Diğer akademi oyuncularına ve VFŞL’de şans verileceği özellikle söylenen kadın oyuncular neden oynatılmıyor?

Başlığı açan arkadaş DP için “Sezon başından beri potansiyelli diye şişirilen” demiş ama forumda açılan başlık sayısına bakarsak hangi takımın şişirildiği bence net görülüyor.

I. Wildcats’in sürpriz yapma olasılığı
İstanbul Wildcats’in Yarı Final Oynayacak Olması
Iw Kadrosu Fazla Hafife Alınmıyor Mu?
Potansiyelli IW oyuncularından beklentileriniz neler?
iw’nin çok yüksek potansiyelli bir kadro kurmuş olması

Balon kelimesinden kurtulalım, benim söylemek istediğim: “elindeki yetenekli oyunculara en fazla yazık eden takım” bence açık ara Wildcats’tir.