SUP'un 2 importa yönelmesi.

Evet bu konu hakkında düşünceleriniz neler sizce kimleri alırlar orman ve nişancı rolüne benim orman için aklıma ilk crash geldi nişancı içinde alive olabilir gibi.

nişancıyı bilmem ama ormana ya kirei yada crash gelir gibi

kirei tcl’e gelmem diyormuş sanırım ben olsam misfits akademide çürüyeceğime tclde şampiyon olmayı tercih ederim

katılıyorum

bu sup akıllanmaz. 1 split de bolulunun overrated olduğunu yönetim anlayamadığı için kaybetsinler bakalım. kesinlikle mid jungle importa ihtiyaç vardı. zeitnotun yerinin dolması zor formda zeitnotun yerinin dolması imkansız hatta. boluluysa oyunun en önemli rolünü abi taşıyıcı değil tamamlayıcı oyuncu bu eğve diye işgal ediyor xd

Bence bolulu kendi rolünün en iyilerinden (tclde) Armutda öyle ama takımın düzgün shotcallerı yok Kirei falan gelirse takım uçar zaten Crash de olabilir Nişancı için Alive gelirse zaten japone ile daha önce oynadıgı için uyum sıkıntıları olmaz. Nişancı ve Orman rolü için import alacaksan Mide Yerli alman gerek ve Bolulu bunun için en uygun yerli midlane

bolulu rolünün en iyilerinden zaten yeterince açıklayıcı. armut da en iyilerinden. ee en yakın rakibinden 3 kat fazla para harcayan sup 5 tane en iyilerindeni toplasın 3. olsun o zaman. en önemli rollere en iyiyi getirmek olay zaten. 3 splitte kaç kez en iyi mid oyuncusu seçildi bolulu ? 0. sürekli patlama yapacak diye beklendi. ve patladı cidden ama içine

Shrimp de olabilir.Royal Youth’a karşı iyi performans sergilemişti.

Birde Crash’i Machi Esports alabilir PCS’de.Bizden üstün bir lig ve şampiyon olma ihtimali olan bir takım.Ormancı sıkıntıları vardı onların.

Sen Bolulu hateri olabilirsin ama bu onun iyi oynadığı gerçeğini değiştirmez

bolulu kendisinden nefret ettirmek için bi sebep oluşturmadı ki hateri olayım. ligin açık ara en iyi imkan sunan en iyi ekonomiye sahip takımında rolünün en iyilerini istiyorum sadece. en iyi 3 oyuncudan birini değil

sup artık yeni şeyler denemeli.ben olsam jungle’ye kireası alırdım.import seçeneği olarak adc ve supportu değiştiririm.zeitnot kesin gitmeli.

shrimp mi?.breezilyanın çöpünü almak mı :slight_smile:

Kireas Tr’nin en kötü junglerından biri
elramir’i geri alsınlar daha iyiydi.

1 Beğeni

Shrimp 2019 Worlds te Royal Youth’a en çok sıkıntı çıksrtan kişiydi.Ve Brezilyanın en iyi jungle dı 2019 Cblol de.Finalide Luci ve Shrimp harika bir performans sergiledi.Ve adam çöp olsa ne olacak ligimize Kore yükselme liginin son takımında oynayan Koreli gelse kral oluyor.Anlayacağın bizim gibi çöp bir lige kim gelse koreli rolünün en iyisi oluyor.

elramiri çok abarttınız.kireas ise kötü bir kadroda genç bir oyuncu olarak oynadı potansiyeli var.elramir zaten supta akademide bile kötüydü.

cyeolde ligde iyi idi worldste gördük kendisini.korelilerin bir katkısı yok artık lige.shrimp na’den gönderilmiş bir oyuncu.sup’a ise closer gibi potansiyelli oyuncu lazım.

Japonenin attığı tweet ile birlikte sanırım yabancı adcden vazgeçildi ve yabancı supporta yöneldiler. Sadece kirei-snowflower yazıp bırakıyorum, hayal edilmesi güç bir takım olur.

Kirei snowflower güzel olmaz kağıt üzerinde 2 iyi oyuncu ama kirei takıma yön veren biri fakat snowflowerde öyle takımda sadece 1 shotcaller olmalı yoksa sıkıntı olur.

2018de 2 kişi shotcall veriyordu, yani dediğinin sıkıntı olmasıyla alakası yok.