Supermassive'in Baykuş bakışı kapağı

Bu bana yanlış geldi 1 haftadır dönen muhabbetlerden sonra Suppermassive’in kapağında bunu kullanması ve sadece Zeitnot’un etiketlenmiş olması yanlış.Bu hem Zeitnot içinde zararlı Supermassive’in marka değeri içinde.Zeitnot’un Homofobik bir davranış yaptığını düşünmüyorum ama ağır bir toxic’lik yaptığını düşünüyorum gerek bu olaylardan önce ki açıklamaları ve Dumble’a yaptığı Toxiclik kabul edilemez.Bu süreçte Zeitnot’un açıklamalarından bir ceza aldığını yada alacağını biliyoruz ama Supermassive cephesinden bir açıklama yok buda ayrı bir yanlış benim gözümde.

Bir takım çalışanının Türkçe gibi esnek bir dilde böyle bir Tweet atması acemilik bana göre bilmiyorum siz ne dersiniz

4 Beğeni

bu görsel zeitnot tarafından 2015ten beri kullanılıyor…

Yeter lan ne uzattınız yeter her şeyde bir şey aramayın miğde bulandırıcı olmaya başladı artık

Tuncun burada pot kırdığı doğrudur. O fotoğraf varken ve belli anlamlarda kullanılan kelimeyi böyle kullanmak… bilemiyorum kastettiği şeyi ancak burada farkında olarak ya da olmayarak başka anlamlar çıkıyor

6 Beğeni

Hala mevzular hassasiyetini korur iken böyle aciklamalar yapmak antipati yaratir ve yaratti.

Bana göre bu mesaji atan kişi bir saniye bile durup düşünmeden ergenler gibi laf sokmaya calismis.

Profesyonellik zordur , en önemlisi insan ve toplum kontrolü saglamaktir. Bu adamlari takip eden onbinlerce 13-15 yasindaki genc insana super örnek oluyorlar …

2 Beğeni