Super Massive Yaz Mevsimi için kadro değişikliği yapar mı ?

Kadrosu çok kaliteli ve kağıt üstünde en iyi kadro ama kış mevsimi pek iyi geçmedi onlar için ama sorunlarını çözerlerse kadro değişme şansı az gibi.

Zeitnotjn emeklilik vakti geldi bence oraya yabanci kontenjanindan bi adc
-Örneğin alinabiliyorsa Alive
-Tr ye gelimi bilmem ama Kobbe boşta sanirim
-5 turk de kararlilarsa Kaori ligin en iyi adclerinden biri su an gorunmez kahraman çoğu maç olan ustu işler yapti serinin kotu performansini bile kapaticak kadar iyi isler yapri
-Risk alip yeni kan deneyelim denirse westee denenebilir

Stom ve Zeitnot bence kariyerlerinin en kötü sezonunu oynadılar. Önceki mevsimlerde “iyi oynamıyorlar” dediğimizde ligi domine edip kendi standartlarının altında kalmalarını kastederdik en fazla.

İkisinin de bu sezon başka sorunları olduğu çok açık. Zeitnot’un malum olaylarında etkisiyle kadroda tutulmayacağını düşünüyorum. 5 Yerli olarak kadro devam ederse stom kalabilir. Ancak Zeitnot gider ve import adc gelirse Stom’un da ayrılabileceğni düşünüyorum.

bence değiştirmez koç takviyesi yapar. yine final göremeyen bi sup izleriz. yaz daha zor olacak gs gelecek ve bjk klube bağlandı oyuncu koç herkesle yolları ayırdılar. onlar da yatırım yapınca iw dp fb gs bjknin arasından o sup 5lisi %10 falan şampiyon olur.

stom kariyerin en kötü sezonunu oynamadı stom hep böyleydi zaten ama sürekli bir şekilde savunuluyordu.yok takım oyuncusu,playmaker değil felan filan.

TR’ye kesin gelir kanka Kobbe hnfgjhgjkhjkhkö

Fastlagged’ı as takıma çekerler Zeitnot yerineKaori as takımaq geri gelir belki ama Wildcats de sponsorluk aldı belki maaşta zama gidip vermezler onun haricinde Maxi gibi yabancı jung olabilir Kikis falan belki veya Kore’den top ile mid kalır zaten ki Tcl için iyi oyuncular

Japone suan fastlagged den iyi bence simdi isim adamlari koreden almak artik cok zor adamlar min 300 bin alicaklar ve doviz yuklu çok. Bence isim korelileri dusunmeyin bile. DP gibi isim olmayan ama cok iyi olan import keşfedilirse suptan o baska tabi. Maxiyi cok izleyemedik fakat tcl in ustunde gibi su anlik

uzi boşta onu alırlar zeitnot yerine :smile: :smile: :laughing:

adamlar kaori falan yazmış . zeitnot ayrılmadan sup onu hayatta bırakmaz.