SUP YARIN Kİ MAĞLUBİYETİNE HAZIR mı?

Evet skor tahminlerini alalım

Ben 20-0 veya 20-1 FB diyorum 1 skor da MOJİTO nun belki sıkılıp ölmek isteyecek olmasından yazdım :slight_smile:

1 Beğeni

yeneriz hatta ağır yeneriz(bence) ama skor vermeden yenemeyiz (bence yazmazsam “klasik fb taraftarı” gibi yorumlar oluşuyor)

Sup kazanır şampiyon bu sene aurora veya fener olue

Olum siz ciddi misiniz haha. Fenerbahçe 15 ff göreceksiniz.

SuperMassive - Royal Youth finali olur yine klasik bu burada kalsın, her şey 2-3 maçla belli olmuyor 2018’de Cloud9 2-7 ile 10.ydu sonra tüm maçlarını kazanıp 11-7 yapıp Worlds’e gidip yarı final oynadılar.

İnş o siz olmazsınız cnm :slight_smile:

son maçlara göre fb sup’tan çok daha üstün bir takım tabi sup bir anda iyi oynamaya başlarsa diyebilecek pek bir şeyim yok

1 Beğeni

Boş ver, bizde var armut zeitnot dumble onlarda var hirit ve mojito luger wendelbo koşup koşup ölme kadrosu umarim msa ya giderler ve Rusya 1.cisinden 2-0 yerler grupta

(Bu mesaj gelen şikayet üzerine moderatörler tarafından düzenlenmiştir.)

Sizin anlayışınız bu işte kendi tuttuğumuz takımı da mı destekleyemiyeceğiz? Kendi tuttuğumuz takımı da mı övemeyeceğiz?
Herkes aynı fikirde olursa rekabet heycan nasıl olucak? İsteyen istediği gibi saygı sınırları çerçevesinde başka takıma küfür etmeden kötü ithamda bulunmadan istediğini söyleyebilir
!! Ayrıca msi a hangi takım giderse gitsin onu destekleriz İster SUP ister FB ister 5R!!
Hepsi Türk takımı ve her gidene sahip çıkarız
FENERBAHÇELİ olmak bunu gerektirir siz anlayamazsınız

1 Beğeni

Anlattığım toxic’liğin beden bulmuş hali bu arkadaş :confused:

1 Beğeni

5R falan gitmesin ya invoker oraya fazla gelir. Az adamları düşünmek lazım ptsd oluşmasın.

5r gitse zaten şansları yok

Kardeş valla fenerbahçe taraftarı ne çekti Galatasaray’lıyım futbolda hep biz şampiyonuz, baskette Anadolu Efes, voleybolda Vakıfbank, LoL’de SuperMassive her yerde şampiyonluğa oynayıp hiç bir şey alamıyorsunuz unlucky.

Bu Fenerbahçeli olmak değil TÜRK olmakla alakalı bir şey. Bir takım (SUP olsun, FB olsun, IW olsun vs.) oraya o takım ismiyle değil, Türkiye olarak gidiyor. Güzel Fenerbahçeli olma anlayışı :+1: :+1:

Peki