SUP ve RYL dizlerini dövüyor mudur?

SUP ve RYL üst koridor transferlerini gerçekleştirdiğinde Ragner kontratlı GS oyuncusuydu. GS oyuncuları boşta kalınca tercihlerinden pişmanlık duymuşlar mıdır?

1 Beğeni

RYL için bilmiyorum fakat SuperMassive, bence istediği oyuncuyu aldı.

4 Beğeni

Royal ve SUP, Galatasaray’ın oyuncularını isteseydi zaten alırlardı. Bu iki takımı tercih listesinde her zaman öne koyar oyuncular

Sanmam royal ve sup istediği oyuncuları aldı bence ragner kendisini biraz daha geliştirdikten sonra bence gelecek split royal ile anlaşabilir

1 Beğeni

Bonservis ödemeleri gerekirdi ama. Galatasaray Ragner’i bırakır mıydı, orası da ayrı bir konu.

Ragner ayrı konu… Zaten sözleşmesi vardı ben diğer oyuncular için yazmıştım.

Ragner, Fab ve Armut aynı seviyedeki 3 oyuncu. Fabın artısı tecrübe olarak çok daha yüksek, diğerlerininde artısı mekanik olarak şu an daha ileride.
Emin ol hiçbirisi şu an dizlerini dövmüyordur. Dövmeleri için herhangi bir sebep yok. :smiley:

1 Beğeni

Armut üçü arasında bir tık geri kalıyor bence. Fab da veteranların bulunduğu kadro için çok anlam ifade etmiyor. Ragner SUP gibi bir takım için çok iyi olabilirdi belki.

1 Beğeni

Hiç sanmıyorum. SUP RYL ve Ragner istediklerini aldılar. Özellikle Ragner geçen mevsimin ardından takımı kendi üzerine kuracağından bahsetmişti.

1 Beğeni

İki takım da istediğini aldı. Bence ortada diz dövülecek bir durum yok.

1 Beğeni

Ligde Ragner’in kendi üstüne kurabileceği bir takım kalmadı ki be aga. Aur ile şampiyonluk arayışı biraz hayal gibi geliyor. GS’nin dönüşünden de hiç ümitli değilim.

Her takımın abi görünümlü birisine ihtiyacı vardır.
Fabfabulous bu takımın abisi, tecrübesinden dolayı tam olmasada binevi kaptanı.
Herkes genç olunca insiyatif almaya korkar oluyorlar ve ağzına bakacak bir abiye ihtiyaç duyuyorlar.
Ve bunca yılın verdiği tecrübeylede neyin yapılıp yapılmaması gerektiğini diğer 2 üst koridora kıyasla en iyi Fab bilecektir.
Oyun bilgisi olarak diğerlerinden daha aşşağıda asla değil, hatta yukarıda diyebiliriz.
Mekanik olarak evet biraz daha geride kalmış olabilir ama tecrübesiyle fazlasıyla farkı örtüyor. RYL bu yıl çok doğru bir karar verdi Fabfabulousu tercih etme kararıyla.

1 Beğeni

SupperMassive tam istediğim gibi yerli en iyi Türk üst koridor oyuncusunu kattı bünyesine. Bence bir sıralama yapılsaydı 1. sıraya Armutu 2. sıraya Ragner’i koyardım. O yüzden bu durumun SUP için şanşsız bir tarafını göremiyorum. Tüm sezonu hemen hemen yakından takip eden biri olarak düşüncem, FAB’ın artık eskisi kadar tryhard oynamadığı ve rekabetçi ortamda fark yaratacak bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum. O yüzden RYL’nin transferine şaşırdığımı söyleyebilirim. Benim düşüncem dizlerini döven biri varsa RYL veya diğer olası transfer olabileceği takımlardır. Ayrıca bir fikri daha belirtmek istiyorum ve bunu hep söyleyeceğim. Ligde küme düşmek olmadığı sürece, asla ve asla kaliteli bir lig izlemeyeceğiz. Bu konuyu uzatmak istemiyorum, başka konularda tartışmayı isterim aksini düşünenlerle. İyi yıllar dilerim.

1 Beğeni

Duymuyoruz.

3 Beğeni

SUP’un dizlerini dövdüğünü düşünmüyorum çünkü Ragner kadar oyun anlamında üstün ve Lig şampiyonluğu olup Worlds sahnesi görmüş, yaş olarak da genç bir oyuncuyu transfer ettiler. Belki RYL Fab yerine Ragner’i düşünebilirdi ama Fab da tecrübeli bir oyuncu. Bu yüzden iki tarafında pişmanlık duyduğunu düşünmüyorum. Ki zaten iki taraftan biri Ragner’i çok isteseydi bonservisini alabilirlerdi. İki kulübünde bütçesinin bu konuda yeterli olduğunu düşünüyorum.

Ragnerin sözleşmesinde ne kadarlık bir serbest kalma ücreti olduğunu bilemiyoruz ama dediğin gibi sonuçta alınan oyuncular fab ve armut ikiside çok üst düzey oyuncular. Ragner konusuna gelicek olursak eğer umarım takımsız kalmaz. Bu resmen bir saçmalık olur bu kadar yetenekli ve önü açık bir oyuncunun boşta kalması Hem ragner için Hem de TCL için büyük bir kayıp olur

Sanmıyorum. İki takım da kendileri için oldukça iyi transferler gerçekleştirdi. Ragner’in henüz Supermassive veya Royal Youth’da oynayabilecek bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum. Zaten hatırlarsanız Galatasaray, Ragner’in çevresinde kurulacak bir takım istiyordu. Ragner’in isteğinin de bu olduğunu düşünüyorum. SUP veya RYL bünyesinde ana taşıyıcı olarak rol alamazdı.

Bugünkü FB maçını kazanamazsanız yüksek sesle duyurmaya başlayacaklar aman diyeyim.