SUP ve IW BALONUNUN PATLAMASI?

Fazla söze gerek yok gereksiz abartılan takımlar yavaş yavaş kendilerini gösteriyo şimdi o FENERBAHÇE yi 5. 6. Sıralara koyanlar düşünsün teşekkürler

normalde 1 maç üzerinden değerlendirilmez derdim ama sup drafttan ziyade makroda outclass oldu. msida başarı hayalleri kuranlar bu takım frozen wolf snowflower gibi isimlere muhtaç hala maalesef. msida her lanei kazansa sup yine top diye oynarlar makroda bizle ve kazanırlar

2 Beğeni

IW’yi kimse abartmadı. SUP’u ise abartmayıp ne yapalım ? Adamlar kağıt üstünde en iyi yerli çekirdeğine sahip şuan… 1 maçla da anlaşılmaz bu. Çok saçma bir pick ekranı geçirdiler tek hasar kaynakları Zeitnot kaldı. Aurora’da akıllı davranıp bota oynayıp Zeitnot’u düşürdüler ve kazandılar. Ligin ortasında yorum yapmak daha doğru olur diye düşünüyorum.

Edit: Feneri’de 6.sıraya yazan varsa çok azınlıktır. Benim gördüklerimin %90’ı ikinci sıraya yazmıştı.

1 maç kaybeden takım balon olmuyor… Şunu keşke anlasanız artık

2 Beğeni

Haters gonna hate

1 Beğeni

*IW yi çoğu kesimin gereksiz bir şekilde abarttığını sayfanın geçmiş paylaşımlarından görebilirsin
*Sup un abartılıcak hiç birşeyinin olmadığını Aur maçında gördük ayrıca sözüm sUpA kUpAsInI vErİn De KaPaTıN lİgi Len vb. Diyenler için
*Ligin en iyi yerli oyuncularına sahip olduğu belki kabul edilebilir fakat bu en iyi takım olduğunu göstermez
*Aurora maçı sırf Zeitnotu düşürerek kazandığını düşünmüyorum önceki maçta bireysel perfonmansları sayesinde kazandılar bence takım olarak iyi değiller

(HEPSİ KENDİ ŞAHSİ DÜŞÜNCEM)

Altta belirttiğim gibi sözüm saçma sapan bi şekilde Supun yenilgisiz zahmetsiz kolay bir şekilde şampiyon olabiliceğini söyleyenlere

Iw ben playoff yapamaz demiştim şimdi de oyle dusunuyorum

1 Beğeni

Abartmadılar mı ıwyı lan slota göre final görebilir yazan vardı

1 Beğeni

Ben o hayali kuran birisiydim macı izledikten sonra hak vermemek elde değil

Yahu kaç kişi demiş olabilir bunu her gördüğünüz yorumu çoğunluk yazmış gibi söylüyorsunuz :smiley:

Kesinlikle ikisinin de balon olduğunu ve takım oyunu oynamadıklarını düşünüyor sana katılıyorum. Ayrıca farkettim ki Stom Sup da toplane ağırlıklı oynamaya çalışıyor ama Armut ne bir Ruin ne de Ruin etkisi beklenen Hirit hatta %50 taşıyıcı özellik bile gösteremez bunların yanında. Sup eğer yine eski sistemi “Stom alt koridoru kampla” taktiğine geri dönmezse Sup beklenenin çok altında kalır.

1 Beğeni