Sup sizce iyi oynuyor mu? Sorunlar halledildi mi?

Ben hala iyi oynamadıklarını, galibiyet alıyorlar çünkü dişlerine göre biriyle oynamadıklarını düşünüyorum. Hala stomaged etkisiz bir ormancı rolünde devam ediyor. Takım olarak makro anlamda net kararlar vermiyorlar gibi geliyor bana. Oyunu takım savaşlarına döküp rakiplerinin kalitesiz ve tecrübesiz oluşuyla kazanıyorlar. Stomaged ve Bolulu bence bu takım için yetersiz.

Lig için yeterli olabilir kalite düşük ligte ilerisi için 2yi bilmem ama 2den birinin değişmesi gerek yoksa msi gruplara bile kalınamaz

SUP’un hala sorunları var evet. Ben hala tam anlamıyla birbirlerine alışamadıklarını düşünüyorum. Ama büyük oranda iyileştiler. Biraz iddialı bir laf olacak ama, önümüzde sadece FB maçını kaybedeceklerini, sonraki maçların hepsini kazanacaklarını düşünüyorum. Finalde de FB 3-0 net bir skorla kazanacağını düşünüyorum.

Stomaged ve Bolulu konusuna gelecek olursak. Bolulu’nun geçen seneye göre performansı oldukça düşük. Ama Bolulu’ya taşıyıcı şampiyon verildiğinde çok iyi oynadığını kimse inkar edemez bence. Ayrıca, Japone takıma çok iyi bir takviye olarak geldi. Ve The Hoot videolarına bakacak olursak, artık ciddi bir şekilde oynuyorlar oyunlarını.

Ben sorunun oyuncularda olduğunu düşünmüyorum. Koç ekibi ve analistler oyuncuların hatalarına çok yoğunlaşamıyor gibiler ki Papara Supermassive bunu bekleyeceğin son takım ama toparlayacaklarını düşünüyorum hala.

Tekrar belirteyim, 1907 Fenerbahçe’nin harika bir kadrosu var, çok rahat finali kazanacaklarını düşünüyorum.

1 Beğeni

stomu lig dışında eleştirirsin de adam ligde aşırı iyi closer gibi tek başına kazanma koşulu olan bi ormancı olmadığı için uzaktan izleyenler eleştiriyor anca. son finalde sup o saçma makro hatayı yapmasa 3-1 sup yenmiş oluyordu seriyi ve 4 maç toplamında closerdan çok daha iyi görünmüş oluyordu. son 2 maç açılmıştı closer. mojitoya karşı 5 maçlık seride çok daha üstün görüneceği bi gerçek.

bolulu geçen seneden performansı düşük diyen var da adam geçen sene de böyle oynuyordu. yanında 2 tane hard carry olunca intlememe ve onları besleme görevi üstlendi. 2. split işler kötü gitti iş başa düştü ve aslında potansiyelinin çok sınırlı olduğunu 2. split görmüştük. fbliler abi koç moç ondan böyle diyip avutuyodu kendini. taşıyıcı verilince yok ediyormuş dünyanın en komik fıkrası xd

ama sonuçta yine çok iyi bi takımda ve sırıtmaz 5 maçlık seride maç kazandıran hamleleri de olabilir sadece mekanikleri yetersiz. gidip de blue gibi 10-0 irelia oynayamaz. takımın iyi bi parçası olur o kadar işte.

kısaca supta potansiyel 2 taşıyıcı armut zeitnot olduğu için işleri rahat. fabla devam etseler bolulu da o tarz oyuncu direk aşırı kötü kurulmuş bi kadro olacaklardı. şu an takımda her şey var. japone de son gerekli dişliydi ve takım kusursuzlaştı

1 Beğeni

Stomaged in 5 maçlık seride Mojitoya üstünlük sağlayacağı gerçeği hayalin ve stomaged olan bir takıma kusursuz deyişin dışında katılıyorum. KMF de kim haklı ortaya çıkacak.

1 Beğeni

Sup kalitesiz rakiplere karşı oynamış, evet doğru ama ligin ilk yarıdaki bütün maçlarını haftada tek maç oynayan takımlara karşı oynadı ki bu şüphesiz büyük bir dezavantaj, ilk zamanlar yaşanan sorunlarda malum.

Bir maçtan değerlendirmek olmaz ama yinede sup’un kafasına vurduğu 5ronin, feneri yenmeye 1 satış uzaklıktaydı.

Bence fastlegged değişikliğinden sonra sup her hafta daha iyi olmaya başladı, şuan ise ligin en iyi takımı. Hala hata yapsalarda oyuncular yeterli olmadıklarını düşünüyor ki bu bir gelişme işaretidir, finale kadar kendilerine olan gerekli güveni kazanıp sağlam bir şekilde msıya gideceklerini düşünüyorum.

Fener’e gelirsek, yine 4-0’ken iyi giden luger-wendelbo’yu bozup afedersiniz ama takımın içine ettiler. Neyseki sonradan japone’nin supa gitmesi sayesinde holyphoenix’i duosu farfo ile kadroya katıp takımı güçlendirmeyi başardılar. Takımda 3 ana roldede ligin en iyi 1/2’leri var diye düşünüyorum onun dışında farfo ve mojito’nun yapması gereken tek şey bu 3lüye ayak uydurmak olduğu için iyi bir uyum yakaladılar.

Ancak öyle bir sorun var ki; Saatli bomba mojito. Gerçekten bu adamın ne zaman ne yapacağı hiç belli olmuyor, finalde sup’un kazanacağını düşünmemin %80 sebebi mojito’nun değişik kafalara girip değişik şeyler deneyeceğini düşünmem. Sup’ta biri gününde olmasa bile kalan 4 kişi ekstra işler yapabilecek oyuncular, ancak Fener’de eğer mojito gününde değilse eyvah ki ne eyvah. Kötü oynadığında takımı hiçliğe çekeceğini düşünmekten alıkoyamıyorum kendimi, birde farfetch eklenirse yanına fenerli kardeşlerime sabır diliyorum.

Erkenden Final tahminleri;

Çeyrek;
DP 3-1 IW
GAL 3-1 BJK

Yarı;
SUP 3-0 GAL
FB 3-2 DP

Final;
SUP 3-1 FB

Sup ile iki final oynadık ikisi de 3-0 Bunu da 3-0 FB alır Ben de Stom ve Bolulu sebebiyle Sup’un finali kaybedeceğini düşünüyorum Hayırlısı bakalım

Sup 3-1 fenev ez gg