Sup nasıl yapılanmalı?

evet arakadaşlar zeitnot emekli oldu,snow, kakao,gbm büyük ihtimal giderler.kakao lpl’e felan gidebilir belki,snow oyunu bırakabilir.armutta yurt dışına gider.bolulununda sözleşmesi yenilenmez.peki sup ne yapmalı kimleri alabilir,kimleri takviye etmeli.yine koreliler getirmeli mi.yoksa fastlegged gibi oyunculara şans verip akademide parlayan oyuncuları mı almalı.nasıl bir yapılanma içine girmeli?.bence en başta pades denen çaycıyı göndermeli.geçen split fenerde kötü dönem geçiren ama iyi bir koç olan enatronu bünyesine katabilir.

Diğe koridorları pek bilemem ama

SUP Kaori
SUP Waena
SUP Luana

Bence bu 3 lü olursa çok iyi olur SUP için.

Waena bence tepki çekecek fakat ben Waena’nın çok potansiyelli olduğunu düşünüyorum ve bu mevsim takım bulamayınca üzülmüştüm bayağı. Luana bence Armut’un veliahtı. İhtiyaç olduğunda taşıyıcıda oynar ama tamamlayıcı da oynar. Kaori hakkında konuşmayacağım gerek yok.

Import olarak SnowFloweri tutabilirlerse çok iyi olur olmassa Zergsting gelebilir. Veigar oynamayacaksa :slight_smile:

Bence artık SUP için alacağı oyuncuların isimlerinden çok nasıl bir kadro kuracağı daha önemli.

Başarı için takımın 3-4 oyuncusunun en az 2 sene birlikte oynaması lazım. Bunu için de 2 senelik sözleşme yapabileceğin oyuncuları getirmesi gerekir. LEC / LCS / LCK kariyerli hiçbir oyuncu TR’de 2 sene sözleşme yapmaz. Bu yüzden potansiyelli genç oyunculara yönelmenin daha doğru olacağını düşünüyorum. Zamanında DP’nin yaptığı gibi (örn: Xerxe) doğru oyuncular bulunursa 2 en az yıl tutabileceğin bir takım yaratmak mümkün olabilir.

Takım başarısız olsa bile maddi risk daha düşük olur. Başarılı olursa sonraki sezon kadro korunacağı için takım daha iyi bile olabilir. Kadro değişse bile göndereceği oyunculardan bonservis alabilir.

Her durumda bu senaryonun SUP için çok daha mantıklı olduğunu düşünüyorum.

Zersting berbat bir support

Sanmıyorum ama dediğim gibi son çare. Pbd falanda düiünülebilir eğer desteğe import almak istenmiyorsa. Kurduğum kadroda ormancı ve destek açık ikisinede import alınabilir.

Top Luana
Jng KaKAO
Mid Bolulu/WaenA
Bot Kaori
Sup SnowFlower

1 Beğeni

Genç bir takım kurulacaksa oyun bilgisi, makro gibi konular ve shotcall görevi için Snowflower biraz daha iyi bir kontrat verilip takımda tutulabilir. Ama çok çok düşük ihtimal.

Sup Luana
Sup Elyoya(bu çocuk çok yetenekli bence)
Sup Umut
Sup Kaori
Sup Destiny/Sparz/Eliwood

1 Beğeni

Fastlegede şans veren yok mu?.bence onu sup geliştirebilir.

Elyoya kim olum adını bile duymadım

Söylemeyi unutmuşum ben Absolute’u da beğeniyorum. Underrated supportlardan bir tanesi.

çare 5 Türk

1- Ragner
2- Kakao ( Ferret belki )
3- Serin veya Blue veya Waena ( ama Bolulu ile devam ederler )
4-Kaori
5-(Kaori kimi isterse)

1 Beğeni

Sup un kadrosu baştan sona yenilenicek hiç kakao snow falan filan yazmayın bence
Kaori %99 Supa gelicek ve tahminimce Pbd ile gelirler orta koridor ve jungle import toplane Luana gelir Sup ve Fb ile ilgili 2 gündür kadro araştırması yapıyorum LCK LEC ve EU Masterstan oyuncular inceledim FB ve SUP un kadroya alabilecekleri yakın zamanda sizlerle paylaşıcam çok detaylı bi araştırma yapıyorum

Aga o değilde saydığın tüm oyuncular sup’un akademisinde oynamış oyuncular.

1 Beğeni

Jungle %100 import olmalı ligde adam gibi jungle yok yerli

Robin?.

Robin 3 şampiyon dışında oynayabildigi karakter yok ve bana göre overrated Kesinlikle pahalı importlara yönelmeli sup tarafı kakao tarzı koreliler olabilir

1 Beğeni

trick nidaleydi sezon boyunca.ayrıca importların iletişim sorunu olduğu ortada kakao gibi import bulunmaz ki pahalı oyuncu olması onun takımı daha iyi yapmıyor.5 ronin’i insanlar 10. olur diyorlardı finale çıktılar doğru sinerjiyle.