Sup Bu Halde çünkü...

Sup bu halde çünkü pades meta köpeği… başka bir açıklama gelmiyor. Rakibe göre alalım demek yok. Biz müthiş oynuyoruz ve bu nedenle onlar bize önlem alsın diye diye ezbere pick yaptırıyor. Şu Zeitnot’a artık meta heroları yerine tristana, Caitlyn tarzı herolar verin… Mf veya senna… Bu ne arkadaş. Meta diye almak zorunda değilsin. Bu takımda hiçbir koridorun suçu yok. Suç koçlarda…

oyun içi verilen kararlar takım uyumu oynanan makro ortadayken pades demek komik düşürüyo sizi. tristana alsa şu metada oyun stomplanır. mid için ok bi pick. iş bilmez herifler ya

1 Beğeni

He pades biliyor ama ligin kendi alanındaki en iyi oyuncuları bilmedikleri için oynayamıyor… Caitlyn al dostum. Orda ikisini sayma sebebim 3.item güç patlaması yaşayan heroları almaktan dolayı. Hem stomp olmadılar da ne oldu? Futbolda her zaman söylenir. Buraya da gayet uyuyor. İyi oynayan değil golü atan kazanıyor…

LOL için geçerli değil bu durum, iyi oynayan takım kazanır her zaman. Burada bir taraf öne geçip oyun boyu baskı uygulayıp kaybediyorsa kötü olduğu içindir.

Oyun boyu iyi oynarsın 4 koridorda ancak üst koridorun rakibine kaybeder. Rakipte iyi oynayan bir vladimir vardır. tüm takımca ne yaparsanız yapın o adamı durduramazsınız. Aldığınız ağır yara eşyaları adamın 800 yerine 400 can doldurmasını sağlar bu da vladimiri durdurmaya yetmez. Futbolda da rakibi kendi kalene getirmeyecek kadar iyi oynarsan her zaman kazanırsın. Ama tek bir hata ile yediğin gol oyunu kaybettirir.

Beyler meta önemli hangi yama da hangi şampiyonlar daha üstün bunları oynaman şart ha oynayamazsin anlarım o zaman onlara karşı önlem alıp kendi rahat ettiğin şampiyona odaklanirsin sup bunların ikisini de yapamıyor ya da yapmıyor

Örneğin Fenerbahçe bugün harika ters köşe yaptı zilean metada yok ama brauma karşı harika seçim

aynen öyle. Mesela bugün morde ve vladın olduğu maçta fiora seçimi galacticos için çok iyiydi. Çalıştıramadılar o ayrı. Ama oyunun uzun süre dengede kalmasını sağladı. 5kişinin içine girip herkesi kesen 1v1de acımayan morde fioranın karşısında aşırı kırılgan kaldı. Meta önemli ancak doğru pick daha önemli.

meta bir nevi oyunun tabusu sayılabilir. Bazen cesur seçimlerle bu tabuları yıkmak şart oluyor. SUP’taki bu gidişatı ben de koçlara bağlıyorum. Alt koridor verimli değil.
G2 vs FPX finalinde FPX’in metada olmayan ve WORLDS boyunca hiç seçilmeyen Sivir’le ilk oyunu kazandığını hatırlatmakta fayda var.

1 Beğeni

yaşım 25. Hala hakaret etme niyetinde isen adresleşebiliriz de. yatay olarak orman nehir kabul edilir. takıma adc vermez ad hero verip carry özelliğini ekarde edersen sonucu bu olur.

“Aptal herif”
“dangalağın tekisin”
“senin yaşın kaç”
“nasıl bir malsın”

Ne kadar mükemmel fikirler bunlar. Ufkumuz açıldı. :slight_smile:

Sen ve senin gibilerin anlamak istemediği şey ise hoşuna gitmeyen fikirlerin sana hakaret etme hakkı vermediği. ResKahLan senin üslubuna uygun cevabı hakaret dahi etmeden vermiş olması bayağı zoruna gitmiş anlaşılan gidip bir de başlık açmışsın şu mesajlaşma için. Hakaretlerini, üslubunu ve engin bilgini de al git lütfen.

@tonbalikli forumda bu mesajların düzenlenmesi dışında hiçbir şey yapılmayacak mı? Canı isteyen hakaret edip hayatına devam mı edecek?

2 Beğeni

teşekkür ederim fikirlerimi anlayıp benim yerime durumu 3. bir kişi olarak açıkladığın için.