Sup 16-0

Daha önceden de demiştim SUP performans kaybedicek bu kadro birbirine uyum zor sağliyacak. 16 0 diyenler sup ligi domine edicek diyenlerin görüşünü merak ediyorum. Frozen ve Wolf gibi oyuncularla bir çok makro oyunda hata yaptıkları görüldü şimdiki oyuncularla ne beklenir ki.

1 Beğeni

leş makro. dumble zeitnot uyumu leş. middeki eleman abartılan bi oyuncu. 10.3te otpleri bufflanıyor o zaman parlayabilir yine abartılır. sonraki yamalarda akali ryze oynaması gerekirken oynayamayınca yine leşler. uyumsuz bi takım yapacak bişey yok msida rezil olacağımız yeni 5li işte

2 Beğeni

Supun bu oynayışla TCl seviyesinin çok çok üstünde olduğunu göremiyor musunuz acaba,maç kaybetmelerinde sıkıntı yok eksiklerini kapatıcaklardır. Bu maça gelirsek bence sett picki, lose pick. Settle kazanmak çok zor, laneden bahsetmiyorum tabiki.
GEBEL DEĞERLENDİRME
1-armutla lanei çok güzel geçirdi, farmda çok iyiydi ve soraka geriydi. Sorakaya illa dive atmayıp nasıl öne geçileceğini gösterdi. Ama takım savaşlarında kendisini değil takımı bile trolleri. Neden hep arkadan u atıp öldüğünü anlamadım, ön saflarda dursa oyun windi.
2-bolulunun nautilus unda Bi sıkıntı yoktu bence lanede ve farmları iyiydi.
3-stomaged konusu, bence kesinlikle ormanda rolünün en iyilerinden stom takıma yeterince iş yapıyor erken oyunu ve genelde gang de atıyor earlyde bence gayet iyi.
4 ve 5 i getiremicem elim ağrıdı aqü skskskk
Bu arada sett yerine keşke AA alınsaydı neyse sup yinede 1. Bitirir dostlar sıkmayın canınızı

2016 Kış Mevsimine benzer bir başlangıç yaptılar, uyum sağladıkları zaman yükseleceklerdir. 16-0 olmasa bile bence hâlâ finali 3-0 kazanacaklar

2 Beğeni

Hala şuursuzca övüyorsunuz Sup’u. Kadrosu overrated ve uyumsuz. Ayrıca koç ekibi de yetersiz bence çünkü taktikleri direk yanlış. Botta bir canavar var ve hala üstüne oynayamıyorlar ya da dps şampiyonlarını almıyorlar. Bu gidişle Sup playoff için oynar final için değil. İsteyenle kadro uyumsuzluğunu tartışır anlatırım.

1 Beğeni

Abartılan kadar büyük sorunlar yok, takımda gördüğüm 2 sorun var.

-Shotcaller yok
-Pick ekranları önceki yıl gibi yine geride

bi de ligin 8 ve 9. sırasına konulan takımlara yenildiler. hani hemen toparlar diyenler dp ve fb maçında da yenilince biraz afallayabilir xd

1 Beğeni

Melhun’a katılıyorum. Ayrıca kaçırdığınız şöyle bir nokta da var:
Her hafta tek maça çıkan takım o tek maçını Supermassive’le oynuyor, yani bütün hafta boyunca Sup’a hazırlanıyor. Sup henüz tam oturmamış bir takım ve bir rakibi ona çok iyi hazırlanınca elbette ki zorlanıyor. Bence tek maç oynayan takımın sürekli Sup’la eşleşmesi adil değil. Supermassive’in buna itiraz etmesi lazım.

Saçmalama kardeşim ya ne alaka iyi oynasın yensin bu kadar basit Sanki atom parçalıyorlar neyine hazırlanacaklar Soraka top var dps almıyorlar bunun neyine hazırlanacak rakipler

@Konstabel

Şaka bir yana, bu maça özel yorum yapmıyorum, genel bir sorundan bahsediyorum. Zaten takım uyumu ve pickler konusunda sıkıntı olduğunu kabul etmiştim. Tek maç yapacak takımın da Sup’la eşleşmesi işleri daha da zora sokuyor. En önemli şeylerden biri ban-pick ve her takım için ayrı ayrı çalışılması gerekiyor. “Sanki atom parçalıyorlar” diye basite indirgemek doğru değil.
İlk hafta Sup Royal’i yenmeye odaklanmıştı ve muhtemelen Royal üzerine çalışıldı, support’u bile son anda belli olan Aurora ile pek ilgilenmediler. (“halllederiz ya” tarzı düşünmüşlerdir.) Aurora ise sadece Sup’u yenmeye fokuslandı ve yendiler. Bu hafta da esas rakip FB idi ve FB’nin bu hafta maç yapacağı “tek” ekip Sup. Hem en güçlü rakipleri Fb hem de bu en güçlü rakip bir tek Sup’a fokuslanmış durumda. Muhtemelen Bjk için ban-pick çalışması yapmadılar. Soraka seçtiklerinde afalladılar gibi geldi bana. Neyse sonuç olarak sen bu durumun bir fark yaratmayacağını savunuyorsan seninle daha fazla bu konu hakkında tartışmamız yersiz.
Not: Bir de ricam var, yazılarındaki agresyonu azaltırsan memnun olurum.

Hala saçmalıyorsun bu seviyede önündeki rakibe ban-pick çalışmadan maça çıkacaklarını sanmıyorum Senin ki muhtemel yarınki FB mağlubiyetine şimdiden kılıf olmuş Devam et böyle hak edene hak ettiği agresyonu veriyorum

1 Beğeni

2016 daki meta belki onlara uyumuştur
2016 daki takım belki oturmuştur
2016 daki oyuncular belki daha ısınık ve daha heycanlı amaçlı oynuyordur
Veya 2016 daki kadro belki o zaman daha genç ve dinamiktir
İki seneyi de aynı şekilde biticek diye yorumlayamazsın ve de uyum sağlayacaklarını bilemezsin belki birçok oyuncu yaz splitinde ayrılıcak?

Ayrılabilir, ben uyum sağlayacaklarını düşünüyorum. Onu belirttim sadece, ki genelde sağlıyorlar çünkü bu ikinci kez değil 4. kez oluyor. 2018 Yaz mevsimi ve 2019 Yaz Mevsiminde de benzer durumlardan geçtiler, sonunda Sup bir şekilde toparlanıyor

En kötü 13-3 bitirirler o da Royal veya Dark Passage’a kaybederler, finali de 3-0 veya 3-1 alırlar bence.

1-3ler. bundan sonraki bütün maçalrı kazanacaklar yaniakdjshasdhajs