Snowflower'ın SUP'a gelme ihtimali

Malum snowflower tweet attı bu split oynamak istiyorum worldse gitmek istiyorum dedi. Sizce gelirse aynı etkiyi yaratır mı zeitnotla. twitterda gördüğüm kadarıyla geldiğinde verin kupayı supa diyecek bi tayfa yine çıkacak belli oldu. fazla hype gelmiş.

bence aynı smurf etkisini yaratmayacak o zamanki dia 1 eski nesille şu anki oyuncular arasında büyük fark var. kalan veteranların hepsi kendini kanıtladığı mekanikleri üst düzey olduğu için kalabildiler yeni nesil zaten bomba. 2 neslin karışımı tam oturdu o zaman riske etmek istemiyodu takımlar revanche longb support falan izliyoduk. luger hades gibi yeni neslin de ilk splitiydi.

çok şey değişti zeitnot snowflower aynılar belki daha kötüler biri 3 split 0 kupa 2 splittir ligin en iyi 3 adcsinden biri bile değil. snowflower 1 split ara verip gelecek ve eski performansını aratabilir. rakipleri ise o döneme göre zorlu ve çok daha dinamik. ayrıca fbnin hep rekabette kalmak istediğini gördük sup japoneu aldığı gibi fb holy enatronu almıştı. kendilerini eksik gördükleri takdirde yine cevap transferleri olur. bjk de klube bağlandı tüm ekiple yolları ayırdılar belli ki para yatıracaklar yaza. gs de geliyor padden tolerant o sup botlane’ine zar zor dayanır holy japone en kötü eşit çıkar benim fikrim. daha kaori black sparz absolute pbd gibi yeni nesil de var. ve bu hiçbi takımın ekstra import yapmadığı senaryo. yani fazla heyecanlanmayın diyorum sadece.

1 Dolar’ın 7.15 TL olduğu şu günlerde imkansızdır.

1 Beğeni

Bi ZeitFlower görmek nasip olurmu be

1 Beğeni

PCS e gider bence.