Şirin panda neler yapabilir?

Gelelim şirin pandamıza. “Bu adamlar akademiden neden çıkamıyor?” dediğimiz adamları alıp çıkardılar lige. Güzel bir sinerjiyle iyi bir sıralama elde etmeleri mümkün olabilir mi?

2 Beğeni

5 Ronin Dumbledoge söylentileri var diye duymuştum ben, eğer Dumble gelirse, play offlara kalabilirler

Bot laneleri çok zayıf. Üst üçlü iş yapar ama play-off hayal gibi duruyor.

koearn kid gibi fiyat-performans oyuncularlar bence de bi play off var :panda_face: :panda_face:

Dumble söylentileri troll’dü, gerçeklik payı yok.

5 Beğeni

Bot lane çok zayıf kalacak bence onun dışında 6.sıradan play off yapma şansları olabilir.

Herkes botlane zayıf diyor ancak onlara intvokerın gücünü göstermemiz lazım!

Bu arada bu niye sup gösteriyor ben 5ronin destekliyom

2018 Kış Mevsiminde Galakticos vardı. Kadrosu mütevaziydi. Kimse onlara inanmıyordu. İlk iki maçı kazanınca herkes bir “ne oluyoruz?” dedi. Sonra takımın adc’si J1mmy’nin ağzından şu cümleler döküldü Worst team in TCL, ha?
Ardından lig tarihine geçerek arka arka bir 20 maçtan fazla kaybettiler.

Takım çok sempatik, desteğimi alacaktır. Maçlarını izlemek de eğlenceli olacaktır muhtemelen Çilekler v2 olacak, hiç ummadık takımlara çelme takacaklar ya da maçların early’sinde önde olup bitirişi yapamayacaklar. Fakat 7-9 arası bir sırada olacaklarını düşünüyorum. Fakat bu onlar için iyi bir tecrübe olacaktır, yaz mevsimine daha hazır olacaklar. O zaman bir play-off şansları doğabilir.

2 Beğeni

Playoff yapabilmelerini bile büyük bir başarı olarak görmüşken adamlar şampiyonluğun ucundan döndü. Vay be, hepsine helal olsun.

Şirin panda ilk senesinde TBF oynadı.

3.seneleri, 2018 ve 2019’da takım adı Bursaspor Esports idi.

Sanki aynı oyuncular vardı olm .d

Ne alaka? Her takımın kadrosu sürekli değişiyor. Eşi benzeri görülmemiş bir boş yapmışsın. Bu arada Bursaspor’dan Brolia ve Umut hala takımda kardeşim.

harbi iyi boş yapmışsın o zaman darkpassage 2011 de mi ne kuruldu onlarında mı ilk senesi sonuçta aynı oyuncular yok

1 Beğeni