Regarnur

Kusura bakma esporin ekibi :smiley: Regarnur arkadaşınız ama ben yine de bu başlığı açmak istedim. Arkadaşlar Regarnur hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum. Benim düşüncem şu:
Ben Regarnur’un maç sunuşlarını sevmiyorum. Adam maç başlıyor Eveet vadiye iniildiii ıkınarak konuşuyor çok irrite ediyor. Bir de takım savaşlarında çok yanlış söylüyor. Ben işine kesinlikle sonsuz saygım var ama bariz sunucuların arasında en çok hatalı sunan kişidir bence kendisi. Gereksiz bağırmaları ıkınarak maç sunması beni biraz yoruyor.

Bir sunucu herkesi mutlu edemez, mesela senin rahatsız olduğunu söylediğin şeyler benim maç esnasında daha fazla keyif almamı sağlıyor. Benim şahsi fikrime göre Regarnur izlerken en keyif aldığım sunucu. Tabi seni de suçlamıyorum ne de olsa renkler ve zevkler tartışılmaz.

Bence Regarnur aralarında en iyisi. Hele hele yanında Secondbest’ te varsa tadından yenmiyorlar. Muhabettleri felan komik ve iyi geliyor. Ama takım savaşlarında ki yanlış söyleme olayında haklısın. Yapıyor öyle şeyler

Aslında aradığım yorumlar bunlardı acaba böyle düşünenler de var mı diyordum harbi varmış ne diyim :smiley: