Ragner sorularınızı cevaplıyor

Herkese selam, bugün Galatasaray Espor’un da resmi olarak açıkladığı üzere, ilk mevsim oynayamayacak olmamıza rağmen kulübümde kalmaya devam ediyorum ve 2020 Yaz Mevsimi için antrenmanlara devam ediyorum. Bu sırada boş vaktim varken ve hazır resmî duyuru gelmişken sorularınızı cevaplamak istedim.

Gelen soruları yarın 17.00’den itibaren yanıtlayacağım, görüşmek üzere.

5 Beğeni

Ragner,sizin için çok sevindim bende sıkı bir gsespor takipçisiyim
inşallah bidahaki mevsim iyi yerlere gelirsiniz
sana sorum geçen mevsim takım kore ve türklerden oluşuyodu
türkler ve koreler arasında sorun oluşmuştu
takımda neden türklerin sözü geçmiyor korelerin sözü geçiyor
cevaplarsan sevinirim

Dostum yaklaşık 4 ay geç kaldın bu soru için

Takım olarak uyumunuzu nasıl görüyorsunuz ? Kış mevsiminde oynamayacak olma durumunuz yokken scrimler nasıl gidiyordu ?

4 Beğeni

Aslında şuana kadar çok scrim atamadık geçtiğimiz durumlardan dolayı ve böyle bir sonuç olunca da antrenman yapmadık. Gene de güzel sonuçlar elde edeceğimizden eminim çalıştığımız sürece.

1 Beğeni

Ligte bi fiora oynaman yok muuu

Lec akademi takımlarından hiç teklif aldın mı?
,almadıysan, gelirse gider misin?.gitmezsen niye gitmezsin.

2 Beğeni

Son olaylardan sonra Galatasaraya hala güveniyor musun veya geleceğini garanti altına alıcak bir şeyler yaptın mı?

3 Beğeni

Yani belki bu lft tweeti daha erken atmış olsaydım teklif alırdım diye düşünüyordum. Kabul eder miydim akademi onu ben de bilemiyorum.

Evet güveniyorum. Sonuçta bu kadro ile de oynamak istiyordum çok fazlasıyla ve GS de bu güveni verdi doğrusu. Fakat geleceğimi etkiler mi zannetmiyorum sonuçta bu benim elimde.

1 Beğeni

Selam “kral”,

Broken Blade, Closer, w0xic, Iroh gibi isimlerin izinden giderek Avrupa veya ABD’de oynamak istiyor musun? İstiyorsan bunun için neler yapıyorsun? Seni ne zaman oralarda görebileceğiz?

-Çöp Admin

1 Beğeni

Ben neyi merak ettiysem chatine gelip sordum sağolasın sende her zaman okuyup cevapladın ne diyeyim :slight_smile: kolay gelsin.

Dostum inanmak gerçekten başarmanın yarısıdır. Ben bundan 4 yıl önce bile e sporcu olacam ve İstanbul’da yaşayacağım diye hayaller kuruyordum. Şimdi bu hayallerimin üzerine başka hayallar ekliyorum. NEDEN OLMASIN ?

3 Beğeni

Hala nuguri sana göre thesyhy dan iyi mi? Sence şu an dünyanın en iyisi kim?

1 Beğeni

^^ :ok_hand:

Dünyanın en iyisine cevap vermek zor bence ama bu iki isimde gerçekten birbirinden çok iyi.

1 Beğeni

GS Espor’un önceden yaşadığı ödeme sorunları seni etkilemedi mi? Seni takıma aldıklarında sana bir güvence sağlamamışlar mıydı? Kariyer planlamanda hata yaptığını düşünüyor musun?

Merhabalar öncelikle
Yaz mevsimine kadar olan 4 aylık süreç planlamanız nasıl
Scrimlere ne zaman başlayacaksınız ?
Kore bootcampi sadece soloq mu olucak yoksa oradada scrim aticakmisiniz

1 Beğeni

Yeni doğru veya yanlış karar verdiğimi zaman gösterecek ama ben doğru kararı verdiğimden yanayım. Sonuçta en iyisi olmak için çalışmaktan ve inanmaktan başka daha güzel bir şey var mı elimde ?

1 Beğeni