Potansiyelli türk oyuncular?.

Arkadaşlar önümüzde ki sezon takip etmeyi önerdiğiniz oyuncular var mı ragner,kaori,serin,blue,luger vs onlardan bahsetmiyorum,yeni isimlerden bahsediyorun akademide öne çıkan daha çok.

lenom var çok net

5 Beğeni

Prime,matilda,kemba,113.

1 Beğeni

Ksaez sparz kaori umarim hepsini bu sezon FB de görürüz. 1 import jungle ve imp top ile mumkunse

Fb büyük ihtimal Lenom ve Midkid ile devam edecek.Eğer takıma Kirei gelirse oyun olarak çok gelişirler

midkid ana kadro için çok zayıf lenomu deneyebilirler

Lenom’un yaşı tutmuyor tcl’de oymayamaz.

Gelmesini cok isterim ama kirei kesinlikle gelmicek ote yandan hirit beklentim var saydiğim isimler + hirit 1 koreli jungle takim rahat rahat tcli kazanabilir

Kirei kötü oyuncu aga niye gelmesini istiyonuz bu kadar?.ama genç oyunculara makro öğretebilir konuda iyi olabilir.

1 Beğeni

113 harbi iyi oyuncu. çocuk daha 16 yaşına yeni girdi ama eminim şu haliyle ligde elramirden,kireastan iyi oynar ki oynamışlığıda var

yaş sınırı olmasaydı ligde görürdük…oyun bilgisi iyi.sup’un yerinde olsam o çocuk için pozisyon koçu getirirdim onun oyunu en üst seviyeye çıkarmak için.kakao umarım ilgilenmiştir o çocukla.

kirei gayet iyi oyuncu hatta kakao ile kapışabilecek tek oyuncu

Lec’de ki en kötü jungle’ydi.eu masters’da bile iyi değildi.

1 Beğeni

lec de kötü olmasın kakao ile ne alakası var

KaKao Lec’te olduğu dönemde mvp ye aday gösterildi Kirei ve KaKaoyu kıyaslayamazsın KaKao çok daha üstün ve oyun bilgisi daha yüksek mekanik anlamdada daha iyi ve LPL’de oynamış LCK’de oynamış Kirei daha anca LEC akademide oynuyor

oyun bilgisi o kadar yüksek bir birey ki egosundan snowflowerı konuşturtmuyo anladım

Lenom 17 yaşında oynayabiliyor

Prime, Crawl, Lenom

yurtdışında da Agurin ve Ap0calypse’ten çıkış bekliyorum

Anladığına sevindim.