Potansiyelli IW oyuncularından beklentileriniz neler?

Merhaba arkadaşlar. Sizlerle bugün beni çok heyecanlandıran İW kadrosu hakkında konuşmak istiyorum. Düşüncelerimi aktarırken üst koridordan başlayıp aşağı doğru ineceğim. Sizlerin de düşünceleriniz öğrenmek, okumak isterim. Neyse çok uzatmadan başlayayım

-Starscreen geçen sene bize zaman zaman neler yapabileceğini gösterdi. Aklımdan FB maçında Aatrox ile yaptıkları hâlâ çıkmıyor. Zaman zaman böyle şeyleri bize izletmisti zaten. Eğer bu arada yeterince çalışıp kendisini geliştirebildiyse ondan Ragner-Armut seviyesinde bir oyuncu olmasını bekliyorum. Belki bununla da yetinmeyip yeni BrokenBlade olabilir bu potansiyele kesinlikle sahip. Gelişimini gözlemlemek için ligin başlamasını heyecanla bekliyorum.

-Psychoferrett gerçekten geçen mevsimden aklıma kazınan oyunculardan. İsmini ne kadar ezberleyemesem de Jarvan oyunları hâlâ hafızamda. Hem agrasif oyun tarzına hakim hem de takımın ihtiyacı olduğunda takımın tank ihtiyacını karşılayacak özveri ve yeteneğe sahip. Bu mevsim en iyi 3 jungleden biri olacağını düşünüyorum. Ve onu izlerken hep aklıma Closer geliyor. Belki o da bu yılın sonunda yeterince çalışarak ve gelişerek Avrupa veya Amerika’nın yolunu tutabilir. Bu yıl bize ne gösterecek hep birlikte göreceğiz.

-Serin soloq oyunlarını parçalayarak yüksek sıralara tırmanmış bir oyuncu. Kesinlikle kaliteli bir kumaşı ve potansiyeli var. Takım arkadaşları ile uyum saglayabilirse ondan beklemediğimiz, kariyerinden büyük işler yapabilir. Onun ihtiyacı olan şeyler gelişmesi için gerekli zaman ve ortam. Bunlari da bulabileceği en iyi yerde. Umarım beni yanılmaz ve yerli orta koridor havuzunun genişlemesine katkıda bulunur.

-Kaori benim gözlemlediğim kadarıyla kariyeri Luger ile benzerlikler taşıyor. Akademi liginde kendisini göstermiş bir oyuncu ve benim gibi bir çok kişinin ondan beklentileri çok fazla. Ondan beklenen sıçramayı yapması için mental olarak çok güçlü olmalı ve bu mevsimi iyi değerlendirmeli. Bu mevsime baktığımız zaman alt koridoru ağır kazanacak 2 takım var. Bu fırsatı iyi değerlendirip diğer takımlar karşısında kaybetmezse çaylak senesinden sonra ligin veteranları arasına adını yazdırabilir. Tabi bunun için partnerine de çok iş düşüyor.

-Pbd kötü geçen ilk mevsiminin ardından ikinci mevsim az da olsa performansını arttırıp yükselişe geçmişti. Soloq da yüksek siralardaki hesapları gösteriyor ki bu mevsim son mevsime göre daha da iyi bir performans sergileyecek. Açıkçası benim ondan beklentilerim yüksek ve uzun zaman sonra ligimize yeni yerli bir destek oyuncusu eklenebilir. İYİ bir destek oyuncusu eklenebilir. Kaori ile uyum sağlarsa bu mevsim çok canlar yakabilirler.

Evet arkadaşlar oyuncuların beni heyecanlandıran özelliklerininden tek tek bahsettim. Tabi bu oyuncuların dezavantajları da var. Tecrübe eksiklikleri ve oyun içi takımı yönlendirecek bir liderleri yok. Bakalım yetenek ve potansiyel bu eksiklikleri kaaptabilecek mi?

Sizlerin de düşüncelerinizi bekliyorum arkadaşlar. İyi okumalar, iyi eğlenceler.

Yarı Final göremezseler başarısızlıktır bence.

1 Beğeni

Ss ve ferret ligdeki kendi lanelerinde en iyi 3 e girerler. Feretin icinde gosterdiklerinden çok daha buyuk seyler olduğunu dusunuyorum. Keske fb bu sene bastirip ss ve fereti alsaydi boylelikle hirit maliyetinden kurtulur ormani 3 sene garantiyr alir ve destek icin wb den cok daha kaliteli ve lugerle uyumlu bir yabanci bulabilirdi…

1 Beğeni

Eğer potansiyellerini tamamını vadiye yansıtırlarsa, sürpriz bir şekilde KMF’de şampiyon olabileceklerini düşünüyorum. Her ne kadar SUP rakipsiz gözükse de, geçmişte bu tarz hype ile girip final kaybetmişliği çok olan bir takım.

1 Beğeni

Yok artık ya komiksiniz cidden khdjvjkdjsnöfmvj

1 Beğeni

Oyuncuları tanımıyorum umarım başarılı olurlar izleyip göreceğiz

1 Beğeni

bi playoff yakışır bu takıma.

1 Beğeni

Aylar öncesinden söylemiştim :slight_smile:

2 Beğeni