Perfect Split

Herhangi bir takımın VFŞL’yi malubiyet almadan kapatma ihtimali nedir sizce ?

1 Beğeni

Yanlış hatırlamıyorsam,sezonu da hatırlamıyorum gerçi ama SUP neredeyse yapıyordu bunu ama sonlara doğru bilerek trollemişlerdi.

1 Beğeni

2015 Kış Mevsimi’nde Beşiktaş ilk 12 maçını kazanıp son 2 maçını kaybederek 12G/2M ile ligi ilk sırada bitirmişti. Ama kaybedilen her iki maçta da pek normal şeyler olmamıştı. Energy ve Nardeus’un yerine (sanırım ülkelerine tatile gitmişlerdi) her iki maça da Honos/Tyresse alt koridoru ile çıkmış, orta koridoru da Dumbledoge’a teslim etmişti.

Playoff’larda ise ideal oyuncular dönünce tüm serileri 3-0 alıp şampiyon olmuştu.

Genel toplama bakacak olursak Beşiktaş, Thaldrin - Theokoles - Energy - Nardeus - Dumbledoge 5’lisi ile çıktığı 18 maçın (normal sezon + playoff) tamamını kazandı.

2015’ten önce esporu takip etmediğim için ligin tüm tarihini kapsayacak türden bir kıyas yapmam doğru olmaz. Ama bu takımdan sonra daha dominant bir takımın geldiğini düşünmüyorum.

2 Beğeni

SuperMassive 2018 Kış Mevsimi’nde üst üste 19 maç yenilmemiş ve 20. maçta Aurora’ya mağlup olmuştu. O da çok iyi bir takımdı. Sanırım en dominant takım olarak 15’ Beşiktaş ve 18’ SuperMassive diyebiliriz.

2 Beğeni

Bu split maç kaybetmeyecek takım yok bence, Royal Sup dahil. Sıfır loss imkansız. Yeni dengeler oluşacak vadi de.

Evet, bahsettiğiniz sezon SUP’un oldukça iyi bir performansı vardı. Üst üste 19 galibiyet çok anormal bir olaydı. Ama %100 galibiyet oranı sebebiyle az bir farkla Beşiktaş’ı en tepeye yazarım. Ardına da bu SUP’u eklerim. Her iki takım da muazzamdı.

Sonlara doğru bilerek trollemediler, bir yama değişikliliğine adapte olamadılar ve 2 lose aldılar ardından yeniden hiç kaybetmemeye başladılar.

1 Beğeni

GS’nin küme düştüğü sezon yapmışlardı şimdi hatırladım. Hatta GS kazanmıştı o maçı trolledikleri için, ama sanırım hatırladığım gibi namağlup değillerdi.

Yok yanlış hatırladın, alakasız. GS 2017’de ligden düştü, Sup ligi 2018 Kış Mevsiminde domine etti. GS henüz ligde yoktu. Hatta yanlış hatırlamıyorsam GS’nin ligden düştüğü dönemde beraberlik vardı, Sup 2 yenilgi ve 2 beraberlik aldı, ve evet yenilgilerden biri ligin son maçında GS’ye karşı oldu. 2018’de Sup’u ilk yenen takım Aur ve 2. yenen takım FB oldu. 2’si de aynı hafta kazandı. Hatta Sup, Aur maçını son anda kaybetti. Nexus’tan döndü maç

1 Beğeni

Yok biliyorum o kısmı. Ben SUP’un ligi domine ettiği dönemi 2018 değil 2017 diye hatırladığım için son GS maçı kalmış aklımda.

bu split imkansız.

SUP’un bu başarıyı gösterdiği zamanda ligin seviyesi oldukça yüksekti. Onu da göz önünde bulundurmalıyız.

1 Beğeni

Bu split biraz zor. O kadar çok yeni yüz var ki, hepsi birer sürpriz. Yani oyuncuların ceplerinden neler çıkaracağını henüz bilmiyoruz fakat ligdeki bir kısım vet, 2013’ten beri ekranlarda. Oyuncuların yapabilecekleri o kadar aşikâr ki artık lâkin yeni kanlar sürprizler gebe.

Ligin aşırı bir iddiası yok şimdilik fakat az da olsa yukarıda belirttiği mdurumdan ötürü bir rekabet mevcut.

Sup 2 maç kaybettiyse diğer 8 takımın mağlubiyet sayısı 4’ten başlar.