Pades ne yazık ki :(

Dumbledoge yazdıklarına göre sözde en iyi yönetilen bir takımda, koç resmen bir egoist oyuncunun maşası olmuş ve balkonlarda aralarda derelerde kulis yapar olmuş ve oyuncusuna sahip çıkmamış. Pades ne yazık ki hem kötü koçsun hem kötü insan, zaten ben bunu geçen sene ‘istifada bir hizmettir’ geyiklerinde anlamıştım da umarım herkes de anlar.

Hiçbir taraf tutmayarak söylüyorum, SUP yönetiminin veya her kimse takımda huzuru sağlayamayan kişinin gitmesi gerekmektedir. Bir oyuncuyla konuşurken onu oyuncu olarak değil de daha çok takım sahibi gibi görmek nasıl doğru olabilir?

1 Beğeni

Bir diğer problem de şu hiç bir koç veya yönetici bir oyuncunun kendisine gelip diğer bir takım arkadaşı hakkında ‘bok gibi oynuyor’ veya ‘kötü oynuyor’ gibisinden cümleler kurmasına izin vermemeli , oyuncular bunu kendi aralarında yapabilir ama koç ve yönetici buna şahit olmamalı olsa dahi buna el atması yapılmasını önlemeli , önlemezsen babasının çiftliğine döndürür görüldüğü gibi.

2 Beğeni

Ben de bunu söylüyorum, koç senin arkadaşın gibi davranabilir ama sonuçta burada bir iş yapıyorsun, bir takımsın bunun sorumluluğundan kaçarsan o takımda işin ne?

SUP yönetimi bu kadar iyi yönetiliyorsa bu işte olanları yollasın samimiyetlerine inanalım. Fenerbahçe’liyim ve Emre Aksoy olayından sonra soğudum samimiyetine inandığım FB yönetimi Emre Aksoy’la yollarını ayırmayarak bir çok kişinin gözünde değer ve destek kaybetti. Bence sup’da bu hataya düşmemeli.

Bir ‘‘sözde’’ koçun oyuncularla fiskos yapması diğerlerinin arkasından konuşacak kadar laubali olması utanç verici. Pades kendini daha fazla ne kadar küçük düşürebilirdi acaba.