Neden Japonya ligi (LJL) başarısız

Evet bu büyük bir merak konusu yanı başlarında Çin var Kore var bu adamlar neden böyle bilen varmı elleri kolları tutmayan koreli imajı veriyorlar ne zaman worldsde falan görsem

oyuna ilgi yok. op ggden şimdi baktım kore serverinde 3.6 milyon oyuncu var. japonya serverinde 105bin

Bu sene iyiler bence.Gününde olurlarsa bizi yenecek seviyedeler.CBLoL ve OPL den de iyiler.

Kanka bizi değil bu adamlar CBLOL bile yener zaten adamların 6. olan takımında Frozen var :smiley:

Frozen LLA 'de diye biliyorum.

Harbi lan beynim yandı 2 ülkeninde dilleri benzeyince

LJL in bile kendi oyun stili var biz hala LEC-LCK deneyip duruyoruz.Bence oyuncularımız mekanik olarak çok iyi.Hatta Wildcard bölgeleri arasında en yii 2.yiz mekanikte ama takım oyunumuz sadece kendi ligimizde başarılı oluyor.

Kim demiş kendi ligmizde başarılı oluyor diye :smiley:
Bizde oyun stili yok ki başarılı olsun kimse ne yaptığını bilmiyor

1 Beğeni

o lig çok sonradan kuruldu , ilk wildcard maçlarını hatırlıyorum hatta dp’ye karşı, aşırı gelişti japonya. lole sezon 9 ’ da başlarsanız anlamamanız doğal . :grin: :grin: :grin:

ayrıca orda konsol oyunları daha popüler.

Lol`ü sezon 3 den beri esporuda 2016 dan beri takip ediyorum kardeşim

2018-2020 yılı başı arası bazı Türk takımlarında PUBG’de oynadım ve PUBG ve LoL esporuna hakimim. Japonya PUBG Esporunda da rezalet, sadece LoL’de değil, genel olarak rekabetçi oyunlarda kötüler.

Anime yapsınlar gerek yok oyun oynamalarına