Naru ile soru cevap

Herkese selam, mevsimin ilerleyen haftalarında beğendiğim bir teklif gelmezse bu sene ilk mevsimde herhangi bir takımda yer almayacağım, hazır yayınlara odaklanmışken ve antrenman yapmıyorken vaktimi bir soru cevap yapıp değerlendirmek istedim.

Yarın 19.30’da soruları cevaplamaya başlayacağım, müsait oldukça çoğu soruyu cevaplarım diye düşünüyorum, sorularınızı şimdiden sormaya başlayabilirsiniz.

15 Beğeni

Bu arada senin modlar biraz garip abone turnavası yapmıştın Thaldrinle birlikte geçen yaz sana sub tım turnavada mvp seçilmiştim ödül alıcaktım sizin modlara yazdım biz sana dönüş yapıcaz dediler yapmadılar bir daha yazdım beni takmadılar ben de boş verdim umarım yalnızca bana yapmışlardır. Nickimi hatırlıyorsun sanırım bir ara yayında yazmıştım neden abone değilsin falan demiştin bundan değilim sonradan oyun oynamaya devam ettin görmezsin diye yazmadım

5 Beğeni

Hepsi halloldu diye biliyorum. DC den biriyle iletişime geç halletsinler.

Merhaba Naru. Zamanında bir yayında şimdiki Türk oyuncuların esporda bizi ileri taşıyamayacağını söylemiştin. Oyuncu olmak isteyenlerin mentalitesinin zayıf olduğunu, iş ahlakının yüksek olmadığını söyleyip umudunun yüksek olmadığını belirtmiştin. Simdi akademi oyuncularınında çoğuyla muhatap olduğunu ve haberin olduğunu varsayarak soruyorum. Hala düşünncen aynı mı? Yeni nesil esporcular bizi ileriye taşıyabilicek mi?

3 Beğeni

Ligin gelmiş geçmiş en iyi Türk oyuncularından bir kadro yapsan bu ilk 5 nasıl olurdu? Alternatifleriyle beraber de olur. 5 kişi ilk 5 ve 5 yedek şeklinde yani.

Olabildiğince hepsiyle iletişim halinde kalıp yardımcı olmaya çalışıyorum. Eminim 2-3 seneye çok güzel oyuncular gelecektir.

1 Beğeni

Kariyerin uzun bir süredir düşüşte ne zaman lige Frozen,Caps geldi outclass oldun reis nedeni az çalışman mıydı yoksa karşında leylünehar var diye mi 2014 te ruinliyordun ligi

8 Beğeni

Öncelikle selam Kariyerine bakınca şampiyon olduğun takımlarda her zaman msi, worlds’te başarılı olacağımızı düşünüyordu insanlar ben dahil. Peki neden geçen sene yaptıklarımızın hiç bir zaman bir üstüne çıkamadık? Örnek vermek gerekirse MSI 2016 TCL için çok güzeldi bence peki neden öbür sene Gigabyte Marines’i yenemedik? Ayrıca LOL oynamaya başladığımdan beri tanıdığım ilk profesyonel oyuncusun umarım uzun süre daha sektörü bırakmazsın ve yeniden istediğin takımda oynayıp şampiyon olabilirsin. :slight_smile:

2017 Kış mevsimi SuperMassive.

1 Beğeni

Aslında 2017 Msi en iddaalı olduğumuz dönemdi fakat flash wolves ve GAM engeline takıldık. O kadroyla GAM ile 5 maç yapsak bence 3 ünü yenerdik. O gün bizim günümüz değildi.

4 Beğeni

Sence Rito’nun en iyi anlatıcı/yorumcuları kimler?
Maçlar sunulurken daha fazla/az odaklanılması gerektiğini düşündüğün hususlar varsa neler? Neden?

Bu sene niye teklif alamadın sence? Ligde olsan kendini kaçıncı sıraya koyardın(Mid Power Ranking)?

Metayı takip etme olayı çok önemli. Oyuncular soloqda ne oynamış scrimlerde kim ne yapmış dünyada ne oynanıyor falan sunucunun bence bunu bilmesi cok önemli. Kaan Kural favorim

2 Beğeni

Bu sene teklif aldım fakat değerlendirmek istemedim. İlk 3 rahat

3 Beğeni

şu an istediğin takımı seçebilseydin hangi takım olurdu ve ligdeki takımların kadroları az çok belli hangisi şampiyon olur sence ?

2 Beğeni

SUP, FB ya da RYL kazanır.

supermassive’e transfer olduğunda oyun stilinin adapte olması bence zaman aldı (ki gayet normal) ama sonrasında yeni oyun stilinle dp’deki aynı carry potansiyelini bir daha göremedik. takım oyuncusu olmaya yönelik oynamaya çalışıyordun gibiydi. dahası aurora’da veya galacticos’da da ortaya çıkmadı. bunun tek sebebi oyunun 2016 dönemlerinde takım oyununa dönüşmesi ve senin tam adapte olamayışın mıydı yoksa sup’ta koçlar oyun anlayışını kökten mi değiştirdi? öyleyse hatchy’nin payı nedir ve hatchy hakkındaki görüşlerin neler? thaldrin kendisine haksızlık yaptığını söylemişti, sen böyle bir şey fark ettin mi ? son olarak ileride koçluk ya da menejerlik düşünüyor musun?
ayrıca esl zamanlarından bu yana seni takip ediyorum. hem sahnede hem de yayınlarda seni izlemekten zevk alıyorum. umarım asla sektörü bırakmazsın ve göz önünde olursun :slight_smile:

Oğlum 1 soru lan 1 soru sırf 100 kişiye cevaplayacağı vakti sana mı harcasın adam

4 Beğeni

Beraber oynamış olduğun oyunculardan en iyi oyun bilgisi ve mekaniğe sahip oyuncular kimdi?

3 Beğeni