MSI Olsaydı

MSI Olsaydı bence biz VCS ile aynı gruba düşerdik.LJL de gelirdi ve VCS den 2 lose LJL den 1 lose alıp diğerlerini yenip 3-3 bitirirdik gibi düşüneceğim.Main Event’da JDG 8-2 gibi bir skorla bitirip 1.bitirdi yüksek ihtimal. (10-0 bile olabilir yine çok LPL fanı gibi gözükmemek için demedim xd) ve sonra şampiyon JDG olurdu gibime geliyor.Finalde G2-JDG 3-0 biterdi bence.Sizce MSI olsa neler görürdük?

1 Beğeni

5 Major Region ve Vietnam’ın Main Event’e kaldığını var sayarsak;
1 JD Gaming 9-1
2 G2 Esports 7-3
3 T1 7-3
4 Cloud9 5-5
5 Talon Esports 2-8
6 Team Flash 0-10

G2’nun her zaman ki gibi T1’i 2 maçta da yeneceğini düşünüyorum ve JDG’ye 2 kez 1 kez de C9’a yenileceğini düşünüyorum, T1’in ise G2’ya 2 kez ve JDG’ye 1 kez kaybedeceğini ve diğer maçlarının hepsini alacağını düşünüyorum ve Group Stage bence %90 böyle biter.
Lider JDG ise yarı finalde kendisi için C9’u isteyecektir, 3-0 veya 3-1 C9’u alacağını düşünüyorum. G2 - T1 yarı finali için ise 5 maçlık bir seri olacağı ve G2’nun alacağını düşünüyorum(Normalde 3-0 veya 3-1 derdim fakat Caps 5 ay sonra mide Perkz 5 ay sonra Adcye döndü uyum biraz zaman alacaktır.) Ve finalde ise JDG’nin G2’yu 3-1 yenip şampiyon olacağını düşünüyorum MVP ise Kanavi veya Yagao olurdu.

1 Beğeni

Fakat Bu yıl MSI’ın olmamasına çok üzülmedim hatta MSC olacağı için çok daha mutluyum, dünyanın en iyi 11-12 takımının 8’i bu turnuvada mücadele edecek. G2 ve C9 dışında hiç bir büyük bölgede(ilk 6 bölge) istediğim takım şampiyon olamadı, keşke Invictus Gaming , Gen.G , ahq ve GAM Esports’ta şampiyon olabilseydi.

güneşi görürdük bence.