MAD ve LGD ile aynı gruba düşmek iyi olabilir!!

Arkadaşlar selam biraz düşündüm acaba SUP nası gruplardan çıkar diye ve en kötü kurada bile gerçekten çıkmaması için hiç bir nedem yok diyebilirim. d. Twitter da konu başlığında gördüğünüz iki takımla aynı gruba düşmeyelim inş diyenler var ama şöle sölim bu iki takımla aynı gruba düşersek büyük iht zaten bu iki takım 1 ve 2. olacak ve bildiğiniz gibi 3. ve 4. nün oynayacağı maçın kazananı diğer grup 2.si ile eşleşecek (diğer grup mu tam bilmiyorum eğer kendi grubundaki takımlaysa boşverin çıkın sayfadan tecrübELENİRİZ XÖSÖCKSNCM) ve diğer grup zaten çöp takımlarla oluşacak hadi PSG 2.oldu diyelim SUP zaten 4. takımı havada karada yener ki 4. olsa bile sup 3.olan takımı yener sonuncu olmasın yeter.d ardından PSG veya başka bie 2. onu da tokatlayıp worlds e gider ki bu anlattığım konu çekilebilecek en kötü kura olduğunu düşündüğümüz kura onda bile şansımız aşırı yüksek arkadaşlar. iyi günler

edit: ya harbi tüm ihtimalleri düşündüm SUP çıkamazsa gerçekten zoru başarmış olur ya

1 Beğeni

Usta şimdi biz böyle konuşuyoz da bu SUP 2018 de g2 dan bir maç almıştı mesela 2018 dede şuanki gibi olsaydı biz en kötü 2. olurduk bir grupta ve bu senede 1 maç oynanacak ya biz mad lionstan falan 1 maç çalarsak sonuçta 1 maç olması bizim işimize yarar onların degil.

Onu geçtim MAD ve LGD aynı gruba düşse de bizim TLden sonra 2. olmamız çok yüksek iht diğer 3 ve 4 ün kazananıyla yapcaz ki onlardan seviyemiz daha yüksek Biz MAD ve TL ile veya LGD ve TL ile aynı gruba düşsek karşının 2.sini her türlü yenebiliyo olmamız lzm SUP bu şartlarda bile çıkması lzm abi çıldırırım yoksa

LGD TL olsa karşının 2. ciside PSG Talon olsa ama talonda güçlü zayıf değiller zorlar bizi baya

PSG bizi yener. TANK ve River gelemiycek diye 3 kişimi çıkacaklar maça sanki Jt nin mid jungle alırlar kafamıza vururlar tecrübeleniriz.

1 Beğeni

Bence pcs çöp lig alırız onları

Ben öyle düşünmüyorum. LCS Playofflarından daha kaliteliydi playoffları.

1 Beğeni

jT’nin mid jungle gelmiyor Ahq’den aldılar 2 tane çöp yeneriz bence

AHQ kötü değil. İnşallah yeneriz ama.

alırız kardeşim botlaneleri çok kötü mid ve jungları da yeni geldi hemen adapte olup antrenman bile yapamamıslardır tek toplaneleri fena deyil armutu dövcek

Bu PSG 2016 daki DP gibi işte bizde intz oluruz :)))

1 Beğeni