Ligin keyifli olması.

uzun bir aradan sonra ligde ki maçların çok keyif verdiğini düşünüyorum hem rekabet yüksek,hem de tecrübeli oyuncuların emekliye ayrılmasıyla genç yetenekler merak uyandırdı.geçen split 2 takım olmadığı ve sup gibi takımların kötü oynamasından dolayı izlememiştim şimdi kadroları sağlam dp,iw gibi takımların oturmuş kadroları var.franchising sonrasında ligdeki kadroların ve oyunun oturduğunu düşünüyorum.siz ne düşünüyorsunuz ligin gözlem zevki hakkında?

Keşke yükselme ligi geri gelsede takımlar artık bomboş oyuncuları alıp oynatmasa madly hala oynuyor şaka gibi urgot dışında birşey oynayamayan adam

2 Beğeni

Düşme/Yükselme gibi şeylerin olmaması inanılmaz iyi oldu lig için, düşme korkusu yaşamayan takımların çoğu kendini kanıtlamak isteyen gençlere yeterli şansı verebiliyor ve bundan iyide faydalanabiliyorlar.
Düşme/Yükselme olsa yine nagne gibi boş, para farmlamaya gelmiş bir gram ingilizce konuşamayan korelileri izleyecektik ve lige hiç bir getirisi olmayacaktı.

Ligde 1-2si hariç tüm midler potansiyelli gözüküyor, üstüne bu çocuklar türk. Adc,top,sup havuzundada gelişme var, ormanda elramir, kireas, kituruken gibi çocuklar ortaya çıktı. Kenzuke, Ksaez, Waena, Kaori, Elramir, Ferret gibi çok potansiyel gösteren çocuklar var artık ligde ve sadece para farmlamak için değil, gelişmek ve kendini göstermek için oynuyorlar bu çocuklar.

Ne dersen de , Akademi ligi >>>>>>> Yükselme ligi.
Düşme/Yükselme olmayan lig >>>>>>>>>>>>>>>> Yükselme ligi.

1 Beğeni

Öyle diyorsunda eskiden bu ligden BB Abbedage Caps Xerxe Bwipo çıkarken şimdi hiçbirşey çıkmıyor bu oyuncular nasıl gelişecek kendin gibilerle oynarsan gelişemezsin kendinden kat kat güçlü takımlarla oynayarak ancak kendine birşeyler katabilirsin.

BB ve Closer dışındaki oyuncular lige hiç bir faydası olmadı, bizi basamak olarak kullanıp hemen gidiverdiler. Neden BB ve Closer gibi türk oyuncular çıkarmayalım? Zaten scrimlerde iyi takımlara karşı maç atıyorlardır sırf birbirleriyle oynamıyorlar, ayrıca karşılarında sup gibi bir takımda var onlarla 1 maç atsalar bile çok şey öğrenirler hem kakao, hem snow, hem zeitnot gibi adamlardan.

Humanoid’de var yıldız olan.

Bana göre ligin rekabet olayının yüksek olması herkesin aynı derecede kötü oynaması, bizim kötü oynadığımıza örnek olarak, Kakao nun gelip daha ilk maçından domine etmesi çok iyi bi örnek

1 Beğeni

Armut, kakao için oynadıgım en iyi jungle diyor. Closerdan da iyi dıyor. Armutun boyle bı konu hakkında bos konusup yalan soylemeyecegını tanıyanlar bilir. Kaldı li Closer suan LCS ın 2. En iyi ormancısı. Birilerine sallamadan once iyi düşün bence :slight_smile:

1 Beğeni

LCS’de iyi ormancı yokki Blaber var birtek öbürleri çer çöp

tek takımlı bi lig benim için hiçbi zaman keyifli olamaz. oynanan makro iyileşmiş de yok rekabet varmış da. ne rekabeti sup 3. haftada geldi diye oluşan suni rekabet o. hem şampiyon belliyken hem de sadece şampiyon worldse gidecekken bjk mi 2. olmuş iw mi olmuş kimin umrunda. oynadıkları oyunun iyileşmesi kimin umrunda. 2-3 tane şampiyon adayı olacak ki aşağıdaki takımlar da sürpriz gelir mi diye dikkat çeksin. buna hemen lec g2 örneği verenler oluyor. major liglerden bi lec öyle ve zaten g2 izlemeyi lecde değil worldste msida seviyorum. redditte de çok görürsünüz lec izlemenin anlamı yok diyen yabancıları. ama en azından 2. 3. takımların slot yarışı var worlds için. worldste naparlar heyecanı var. hadi bi tık ekstra bu. diğer ligler lpl zaten premier lig. lckde de inanılmaz bi çekişme var. nade güzel bi yarış var c9lar tller illa her spliti alır diyemiyosun. bizde royal işte güzel bi yatırımdı lige heyecan katmışlardı çabuk patladılar. arada da fb çıkıyor aradan ama bugün yine tek takımlı sisteme döndük

Yapacak birşey yok takımlarda para yok hakan başında parası bitse 2015 brezilyasına döneriz

Lig kalite olarak açildigi ilk sene ile yarişir o derece amatör takimlar

Bence de ligi izlemek zevkli kalitesine bir şey diyem ama bence abartıldığı kadar kötü değil.her türlü geçen mevsimden daha iyi.

2 Beğeni