Lig için mobil uygulama

Merhabalar ben e-spor maçlarını izlemeyi seven ve olabildiğince takip etmeye çalışan birisiyim. Ama genelde hafta sonları maçları kaçırıyorum. Yine de skor takibi yapabilmek için bir uygulama arıyordum. Bulamadım. Sonra neden ben yapmayayım diye düşündüm. İlk hafta arka plandan canlı oyuncu ve oyun skorlarını takip etmek için olan riot servislerini kullanmayı oğrendim şimdi de uygulamayı yazıyorum. Sizce bu arayüz nasıl ana ekran için ve sizce böyle bir uygulama kullanışlı olur mu? Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim :slight_smile:

Bence güzel bi fikir ama tutar mı bilmem tasarımı fena değil ancak geliştirilmesi lzm biraz daha sademodern bi tasarım çok ii olur
yine de emeğine eline sağlık güzel :+1:

Ekran bembeyaz olmadığı için beni kaptın, her ne kadar kullanmayacak olsam da. Devam etmeni öneririm ardından güzel şeyler çıkabilir.

Son hali bu oldu yarın deneyeceğim bakalım canlı yayın esnasında şu an kafama takılan tek şey kullandığım riot servisinin geliştiricilere açık olmaması. Bu arada her türlü yeni tasarım önerisine açığım.