LGD Gaming'in LPL Şampiyonluk İhtimali?

LGD Gaming belki de 4 yıl sonra ilk kez şampiyonluk için mücadele edecek bir kadro oluşturdu;
Top: Langx
Jungler: Peanut
Mid: xiye
Bot: Kramer
Support: Killua
Sizce bu takımın şampiyonluk ihtimali var mıdır? bence TES JDG ve FPX çok formda iken çok zor ama ben bu takımın en az yarı final yapacağını düşünüyorum ve IG fanı olmama rağmen bu 3 takım arkasından LGD’yi kadro olarak 4.sırada görüyorum.

Langx ile Peanut uyum sağlarsa final şansları olabilir en fazka bence.Langx yerine AD olarak Smlz alıp diğer importa top lane için Kingen alsalar çok daha güçlü olurlardı bence.

Şampiyonluk mu playoff demek istedin herhalde.Cevap ise yarı yarıya umarım iyi bot lane alan blg ve vici kalır playoff’a

imkansız

Bu LPL neden böyle her sezon farklı bir takım şampiyon oluyor

Çünkü LPL :smiley:

LPL inanılmaz karışık bir lig. Sürekli team fight kovalayan bir lig. Kimin kazanacağı hiç bilinmiyor. :smiley:

1 Beğeni

Benim göz zevkime hiç uymuyor oynayış tarzları ben daha çok kore stili seviyorum oyun sonuna kadar farm late game comp

LPL futbolun Premier Ligi. IG TES FPX JDG LGD EDG RNG gibi bir çok güçlü ekip var V5 ve DMO dışındaki 15 takım da güçlü hatta, 15 takım da Worlds’te quarterfinals yapar.

Öyle zaten de çok takımları var izleyesim gelmiyo hangi takım hangi kadrosu vardı aklımda kalmıyor

Geliyor şampiyonluk ; )

Bence Şampiyonluk çok zor.IG yi yendiler bu maçta ama diğer takımların Ning i yok.