Laure Valée'nin bugünkü G2-S04 maçı ardından G2 ormancısı Jankos ile gerçekleştirdiği röportaj

Laure Valée: Nasıl hissediyorsun?
Jankos: Kazandığımız için mutluyum fakat ligin en kötü takımına karşı oynadık. Kazandığı sürece kime karşı oynadığını kim umursar ki, haksız mıyım? Sadece haritadaki görevler etrafında oynadık ve kazandık, umarım yarın da kazanabiliriz.

Laure Valée: Aatrox aldıklarını gördüğünüzde Akali’yi üst koridora göndermeyi en başından beri planlamış mıydınız?
Jankos: Bunu sana söyleyemem fakat şöyle diyebilirim, farklı eşleşmeleri farklı koridorlarda oynama konusunda rahatız. 3 maç mavi tarafta oynadık, bu defa kırmızı taraftaydık bu yüzden karşı seçim yapma konusunda daha fazla fırsatımız vardı ve yasaklama seçim ekranında avantaj elde edebilmek için bir şekilde seçimlerimizi esnettik.

Laure Valée: Geçen haftaki performansını hem kişisel hem takım oyunu olarak nasıl değerlendiriyorsun?
Jankos: Birçok insan benim çöp gibi oynadığımı söyledi ve buna katılıyorum. :laughing: Normalde bir mevsim başladığında yapabildiğimiz kadar antrenman maçı yapamadık ve bence oyuncular olarak metayı iyi okuyamadık. Vitality’ye karşı da sorgulanabilir seçimlerimiz oldu. Bence Schalke’ye karşı kompozisyonumuz gayet iyiydi. MAD LIONS’a da yenilmiştik ama sonradan bir şekilde mevsim şampiyonu olmayı başardık. Her profesyonel oyuncu bunu söyler, play-off aşamasına katıldığın sürece sıkıntı yoktur. Tabii ki bir maç bile kaybetmeyi istemiyoruz, mevsimi 1. olarak kapatmak istiyoruz. Önümüzdeki maçlara bakıyoruz, yarın Rogue’a karşı oynayacağız ve kendime güveniyorum.

Laure Valée: Geçen hafta aldığınız sonuçlardan sonra insanların düşünceleri sizi pozitif veya negatif etkiledi mi?
Jankos: Söylemesi zor, tabii ki hayranları hayal kırıklığına uğrattık ama zaten hayranlarımızsalar takım olarak nasıl çalıştığımızı biliyorlardır. Her geçen hafta daha da iyi olacağız, özür dileyebilirim ama bizler de insanız. Her zaman Tian gibi Lee Sin oynayamayabiliriz bazen bronz gibi Lee Sin oynarız :smile:

Laure Valée: Topluluk seni maçın en değerli oyuncusu seçmişken neden özür dileyesin ki?
Jankos: Bunun için çok mutlu ve minnettarım. Bence Caps maçın en değerli oyuncusu seçilmeliydi çünkü oyunun içinde onun zamanı olan bir zaman vardı, ejderha çaldı.

Jankos: Yarın Lee Sin oynayacak mıyım bilmiyorum, ama oynarsam endişelenmeyin önceki oyunlarımdan daha iyi oynayacağım söz veriyorum.

3 Beğeni