KMF Özet

-1 numarali kahramanin hirit olduğunu duşunuyorum. Herkez benim gibi bakmaz fakat akali maçindada Aatorx maçindada renkt. Maci kadar iyiydi herzaman olmasi gereken yerdeydi cok iyi flank atti sabirla bekledi be takimi icin en uygun pozisyonu her seferinde yararti. Herzaman KDA gerçelleri ortaya sermez benim gibi bakanlar anlıyacaktır.

-Zırh delme varusun nekadar gucsuz ve işe yaramaz olduğunu fener son anda farkedip caydi fakat Kaoriye oynadilan bu çar finalin kaybedilmesinin asil sorumlusuydu. Takim kazanirken veya dengeliyken varus kaybetti, bot dengeliyken takim turbo intledi. Bana kaori sever deyin fakat İWC botuna finalde oynama şansi verilmedi…

-FB takiminin geneli ve ozellikle makro anlamda tr standartlarinin uzerinde fakat lcs seviyesinde bile sayilmaz diye dusunuyorum hala.

-Blue’nun olagan ustu oyununa tebrik***. Fakat 2. (Synda) Maçita serin LB nin birkac flankini doğru yerlerde doğru zamanlarde engelledi. Umut vaadediyor. İzlemesi guzeldi.

Selam.

• Öncelikle HiRit en iyi üst koridor olduğunu kanıtladı.
  • Blue zaten en iyi orta koridor.
  • Mojito kendini inanılmaz geliştirmiş. Açık söylemek gerekirse sezon başında kendisi için yaptığım toxicliğin haddi hesabı yoktu. Ama resmen bütün laflarımı ağzıma tıktı.
  • Holy ve Farrak’a pek iş düşmedi. Zaten oyun Üst, Orta koridorlar ve ormancı etrafında döndü ve bitti.

Hakederek kazanılmış bir galibiyetti.

• Varus konusunda katılıyorum. Karakter öne geçmediği zamanlarda tam bir çöp; ki IW öne geçme teşebbüsünü sadece ilk maçta ilk kan ve sonrasındaki çete savaşıyla yaptı.

Selamlar.

Öncelikle tek taraflı bir seri izledik ve COVID-19’dan dolayı online’da olması da sıkıcı olan seriyi daha da sıkıcı hale getirdi. O yüzden pek uzun sürmeyecek çünkü üzerinde durabileceğimiz pek de bir şey olmadı, FB yıktı geçti adeta.

• IW finalin ağırlığını kaldıramadı. Oyuncular heyecanlıydı ve solo-jung ve mid sezonun en kötü maçlarını çıkardılar. Doğal olarak da hezimet kaçınılmaz oldu.
  • FB taraftarı değilim fakat sezon başında FB kadrosuna ve özellikle Mojito’ya flame atılırken birkaç yerde taraftarlara yanlış yaptıklarını söylemiştim, yanıltmadı. Tertemiz oynadı, Elwind’in ifşa yayını yüzünden yok olan imajı da yeniden oluştu.
  • Blue’yu 1-2 sene içinde Worlds’te görmeyi ümit ediyorum. Uzun zamandır bu tarz bir midlaner izlememiştik.
  • HolyPhoenix sanırım 2014’den sonra ilk defa şampiyon oldu, bu durumu özlediğini düşünüyorum. GS formasında leş atan Farfetch’de kendini Holy ile bulmuş. Gelişimi olumlu.
  • Hirit ilk maçtaki vadi savaşında kendine yakışır biçimde oynadı, yolu açık olsun. LCS ya da LEC’de izleriz muhtemelen.

Bu kadar arkadaşlar.

zırh deşme varus oynamayın. hatta playoffların özeti . :smile: :smile: :smile:

hirit lcs’te oynayamaz o seviyenin oyuncusu kesinlikle değil.blue iyi kazanılmış bir oyuncu.benim için bu sezon en kalitesiz sezondu .msi iyi ki de yok.yoksa brezilya bile yenerdi bu oyunla.yaz spliti çok kritik olacak birçok takım iflas ettiğini ve ligden çekildiğini açıklayabilir riot takımlara teşvik paketi vermezse.

1 Beğeni

yazın daha iyi olacak o net bjk takıma bağlandı yatırım yapacaklar ve gs geliyo 2 takım yeter zaten sup fb iw dpnin yanına. royal battı daha toplarlanmaz son 2-3 takım da kötü olsun bi zahmet

Kanka söylüyoruz anlatamıyoruz yok blue şöyle iyi hirit böyle iyi vietnamı yeneriz diyorlar vietnam 4.sü gelse zorlanarak yeneriz. geçen senelerdeki lige bak bide şuanki lige bak bu feneri 2018 yaz mevsimine koysan 5. falan olurlardı

1 Beğeni

fb taraftarına anlatamazsın zaten.holy bjk’de iken çöp diyorlardı şimdi her zaman en iyi holy,zeit hep iyi takımlarda oynadı diyorlar.bolulu doinb ayarında diyorlardı sup’a gitmeden önce.şimdi çöp diyorlar.hades bursada iken çöp diyorlardı fb’de ligi kazanınca rekless ayarında oldu, msi’dan sonra yine çöp dediler.

2 Beğeni

Baya boş yorum hades ne kmfyi kazandığımızda ana roldü ne de kaybettiğimizde tek nedendi. Hades kendine verilen hatta laneine verilen idare etme görevini elinden geldiğince katan renkli bir oyuncuydu ama üst düzey değildi. MSI’da da büyük sebeplerden birisi olsada performansı takım içi bir şeylerde sıkıntı olduğu çok netti örneğin kireinin o son girişi gibi yani boş yoruma gerek yok. Evet lig üst düzeyde değil ama geçen seneki yaz mevsiminde yine final oynayacak bir takım bence bu 2019 yaz mevsimi suptan daha iyi ki onlar final oynadı.