Kirei

Konuyu net bilen biri şunu açiklayabilirmi?
Kirei ile bolulunun arasindaki ozel mesajlasmalar nasil riot ceza sistemine delil olabilecek sekilde ulaşti?

Futbol gibi. Sözleşmeli bir oyuncuya transfer konularıyla ilgili gidip doğrudan konuşamazsın kulübünden izin alman gerekir. Mesajları Kirei mi iletti başkası mı gördü bilemeyiz ama kural çiğnenmiş DM üzerinden konuşulmuş.

En büyük suçları yakalanmaları :slight_smile:

1 Beğeni

İhlal doğrudur fakat samimi kendine yakin bir arkadasin sorduğunda transfer spekulasyonu yaratmamali. Demem o ki arkadaslar aralarinda istediklerini konusabilmeli.
Özel mesajlasmalar takimlar tarafindan takip edilebiliyorsa burda ozel hayatin gizliliği ihlali daha ağir basiyor.
He arkadasin senin yaptiğin bir ihlali bildiriyorsa burda bir dosluk bağinin olmaması bir yana düşmanca umursamazca ve acimasizca bir geridonuş var dost bilinenlerden
Açikçası ben bu olaydan Onurun adina çok rahatsiz oldum.

Nerden biliyosun bunu? Kirei’nin Boluluyla arkadaşlığını hepimiz biliyoruz fakat bildiğimiz bir şey daha var Kirei’nin profesyonelliği. Hades win aldığında dance dance dediğinde Kirei’nin No! dediğini biliyorum ben. Adam işini profesyonelce yapıyorsa bu durumu takım sahibine bildirebilir. Zira bu çok normal bir şey bence. Bolulu da Sup da Ulaş Abi de bu olayın ceza alacağını biliyor. Bilmiyormuş gibi yapmak daha bir acınası.

1 Beğeni

Neyi nereden biliyorum?
Sorun şu profesyonel olman gerekir tabiki olgun ve ittihatli davranmalisın
Kirei nin ihbar etmiş olsuğunu VARSAYARAK
Onur kireinin yerinde olsaydi aynini yaparmiydi yada Ulaş takımından biriyle ilgili boyle bisey yaşasa (Durumu ve bonservisi sorulsa vb ) riota gidermiydi. Ligimizde takımlar arası surekli değişimler oluyor ve takimlardan habersiz Nabiz yoklamalar yani resmi olmayan ön goruşmelerin sayisi duzinelercedir. Bunlar goz onune alinip ihbar edilseydi ligde oyuncu kalmazdi diye dusunuyorum. Birde aklımda şu var
Kirei avrupada olmasa ve bu teklif avrupadan gelse gene şikayet edermiydi?
Yasal kısmı başka etik kısmı başka

Bu yüzden TCL hem lig olarak hem oyuncular hem yönetim olarak PROFESYONEL değil :slight_smile: bunu Broken Blade de söylemişti. Ligimizde herşeye profesyonelce yaklaşan tek kişi Dumbledoge du ona da malum neyse :smiley: