Kaori

Çok uzun zamandir surekli başlik actiğim ve acmaya da devam edeceğim. Koyu FB taraftari olamama rağman zevk alarak keyifle izledigim bir oyuncu dengeli esleşmelerde agresif kazanan ve zor eşlesmelerfe kaybetmeyen dört dörtlük bir oyuncu. Su an VFŞL nin uzerinde bir oyuncu yaşanmislik olarak berkayin ve anilin daha çok başarisi olabilir fakat bu cocugun VFŞL tarihinin gelmis gecmiş en iyisi olaya adayliği var. İleride cok yuksek yerlere gelebileceğini ve bizi cok yukari çekebilecegini dusunuyorum. Heykelini dikmeye calişsak beton yetersiz kalabilir bağzi yerlerine. Saygilar…

1 Beğeni

Ben de FB taraftarıyım ve senle aynı fikirdeyim. Sürekli Holy ve Zeit konuşuluyor ama Kaori’nin potansiyeli çok yüksek bence de. Şuan form olarak ligdeki en iyi adc zaten. İleride de Avrupa’da
rahatlıkla oynar. Blue’nin adc versiyonu diyebilirim.

2 Beğeni

Kaori nin potansiyeli Zeitnot ve Holy den daha fazla bence.IW de ne Ferret ne StarScreen benim favori oyuncum Kaori.Kaori IW nin Aimingi.

1 Beğeni

Ciddenmi 2016 da ve 2018de zeitnotu unuttun herhalde KIŞMEVSİMİNDE 19-0 KAZANMA ORANLARI %100 GİTTİ AUR YENDİ SADECE KAORİ O DÜZEYE GELEBİLİRMİ BİLMİYORUM ha adam kötü deyil doğru ama GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ ADAMLAR RNGYİ ELETEN G2 YU YENDİ ZEİTNOTLA ???

1 Beğeni

Sadece zeitnotu takip ettim icin bu yö den cevap verdim zeitnot severim daha doğrusu tüm adcleri severim de kaori iyi ama uyumları var diye iyi

Wildcats in bu kadar başarıya ulaşması Kaori sayesinde.Zeitnot dan potansiyel olarak daha iyi diye dusunuyorum cunku saydığın yıllar Zeitin ilk splitleri mi? İlk splitinde adam final oynadı akademiden gelerek ve ben Zeitnot tan iyi demedim.Potansiyeli daha yüksek dedim daha iyi oyuncu olabilir yani.

2 Beğeni

Kesinlikle öne geçmesini biliyor ve gectiginde de taşımasını biliyor. Bende bir Fenerbahçeli olarak agresiflik acisindan şuanda Kaoriyi, Holy ve Zeitnottan çok ayırt edemiyorum. Bu adamların hepsi öne geçtiğinde çok net şekilde oyunu sırtlayıp takımına kazandirabilen adamlar. Adclerin hepsinin bufflandigi bu donemde Kaori için de uygun bir meta var diyebiliriz. Oldukça yetenekli zaten bence yıldızı bu dönem iyice parlar.

1 Beğeni

2016 daki xerxe ve capsli DP kadrosunu kastediyorsan bildiğin gibi o donemde ligde adam akilli import bile yokken o kadro ligi perma domine etti berkay altin yilini bile yasiyor olsa o takimi sirtlayan değildi sadece iyiydi sırıtmiyordu. 2018 de de çok iyiydi snowflower ile birlikte. Berkay kotu bir adc değil turkiyenin en iyilerinden. Ama Kaoriye nin yanina ve takimina henuz berkayin yanina gelen adamların buyukluğunun yarisi buyukluğunde adamlar bile gelmedi. Buyuk umut vadediyor. Çok beklentiye girmek istemiyorum kimi sevsek gidiyor ama bu cocuk berkayla kariyer kiyaslamasi yapilacak duzeye gelicek ve gecicek.

Gelmiş geçmişe asla kaoriyi koymam ADAMA KÖTÜ DEMİYORUM DEMEMDE ama rain var pilot var yapma ya sadece türk diyosan dedim gibi adamın yanına çok iyi supportlar gelmedi dediniz ama berkaya snow gelirken afc den ayrılıp geldi supun botu ws tüm lig oldu 2kez dünya 3 kez msı1si wolf geldi fbye 3-0 ryl a 3-2 yenildiler zeitnot 2016da ŞÜKRÜ İLE LANE KAZANIYODU NARU TBF capsden fark yemese stom TBF stomu denilen inti koymasa farklı olabilirdi

1 Beğeni

Ya zeitnot a iyi diyenleri anlamıyorum. Adamın ne başarısı var. Hep takımındaki birileri taşıyor ya da supportu taşıyor. Kaybedilen finallerse bunun yüzünden kaybediliyor. Özellıkle bazı finalleri açıp inceledim
-fb ye kaybedılen finalde takım iyi oynamasına ragmen hep 5v4 kalmıs, kim eksık bilin bakalım zeıtnot
-Worlds de gruba kalma maclarında hep zeıtnotun hataları var gitmiş bi yerlerde farm yapmıs. Rakibin adc si gelmiş bizim beyimiz neye tilt olduysa takımdan ayrı hareket etmıs
Master ligini aşamayan bi adamdan bahsediyoruz abartmayın artık şunu.

PBD’ nin çok formda ve gerek mekanik gerek akıl anlamında göz ardı edilemeyecek durumda olduğu kanaatindeyim.

2019 KMF finalini yeniden izlemeni öneririm. Zeitnot, Hades’ i her eşleşmede yendi bir ara 100’e tırmanan farm farkı oluştu. Takımın kazandığı neredeyse tüm pozisyonların ve objektiflerin taşıyıcısı oydu. Takımının en güçlü üyesiydi ama Ruin’in karşısında duramadı. Bunun nedenleri ise yüksek oranda pickten kaynaklıydı(Ruin’in oyun sonu canavarları alması Ryze, Fiora ve oyunu çok rahat geçirmesi), diğer bir sebep alt koridorda iki kişi oynandığı için Ruin’in Ryze’ı 18 lvl iken Zeitnot’un Ezreal’i 16 lvl oluyordu tabi ki buna rağmen openlayabilirdi diyebilirsin ama FB daha zayıf olduğunu bildiği orta ve alt koridorda özellikle çok güvenli ve akıllı oynayarak maçı ölümlerin(kda) çok az olup farmların yarıştığı bir ortama çevirdi, düşündüğünüzde top lanede oyunu çok rahat geçiren ve her geçen an daha da güçlenerek durdurulamaz hale gelen bir Ryze var iken(ki dönem metası üst kordiordan güçlenerek gelen bir taşıyıcı şampiyonu aynı düzeyde kasmış bir nişancının durdurmasını neredeyse olanaksız kılıyordu) alt koridorda üstünlüğü almasına rağmen ezici bir kartopu uygulamasına fırsat vermeyecek düzeyde rakibi safe oynayan bir Ezreal’in oyunu domine etmesini nasıl bekleyebilirsin? Tabi burada çok temiz, doğru ve güçlü bir oyun çıkaran Ruin’in asıl pay sahibi olduğunu es geçmeyelim. Sanırım neyi izlediğin kadar nasıl bakarak ve neyi arayarak izlediğin, neye değil nasıl ve ne görmek isteyerek baktığın önemli.

1 Beğeni

Evet, sahnede yerlerini almaya başlıyorlar artık. Kaori yüksek potansiyele sahip ve halihazırda iyi oynuyor( SUP Akademi’den sezon sonu ayrılan oyuncular Luana haricinde ilginç şekilde ilk splite damga vurdular). Onun dışında Black’in ligimizde başı çekecek olan adclerden olacağını düşünüyorum zira o da gayet iyi oynuyor ve potansiyel vadediyor. Hades’in kendini geliştirip bir şeyler başarabileceğine inancım var. İspanya’da oynayan Practice’in de iyi gelişme gösterebileceğine inanıyorum. Açıkçası ilk haftada forma giyen Coldraa, 24 vb. gençler ümitvari bir izlenim bıraktı.

Aslında ben frozenlı paddenlı kadroya yenıldıklerı macı kastetmiştim. Yoksa bi zahmet hadesten iyi olsun hocam. Onunla kıyaslıyosan sıkıntı var. :slight_smile:

? 2016-17-18-19 komple izle kim taşıyor takımı :grin: :grin: :grin: hele 18’de onu kimse durduramıyordu. lol izlemeye s10’da başlayanlar dolmuş buraya …

1 Beğeni

zeitte oynadı 2014’de :smile: hemde maç kazandı finalde. :grin:

o mevsim ligi dp domine etmedi , aksine sup domine etti ama finalde dp’ye kaybetti. ligde yendi capsli dp’yi hatta. zaten takımda 4 tane iyi oyuncu olduğu için zeit o kadar ön planda gözükmüyordu. ama 2018’de rekless kadar iyiydi. hatta wolf zamanında bang ile arasında bir fark olmadığını söylemişti.

2017 sezonu senin söylediğin. 2017 Zeitnot’un 2018-19 kadar iyi olduğunu düşünmüyorum, tabi yanında destek olmayışı da bunun nedeni olabilir(mekanik ve oyun aklı anlamından olduğu kadar özellikle de mental açıdan olduğunu düşünüyorum)ama bence İrean’dan da çok şey öğrendi. Padden ise yine çok sevdiğim bir nişancı, Zeitnot’tan fark yemeyecek kadar iyi. Ki bence ligimizde lanesini oynayan ve kendini tflere saklayıp adc görevini üstlenme konusunda en iyi adc. Zeitnot baştan sona oyuna etki ve snowball beklenerek oynuyor(2020 öyle olmadı pek). Holy de daha çok görev nişancısı gibi oynuyor ama bence bu işi asıl beceren Padden. Kısacası 2017 Padden gerçeğini ve oyun tarzını es geçmemek gerek.

2019’da bence daha iyiydi ama takımın iyi gitmemesi ve özellikle MSI’a katılamamanın, artık uluslararası arenada bir üstünü görmek isteyen Berkay’ın mentalitesini iyice bozduğunu söyleyebiliriz. Tabi bir de Zeitnot kendisine atak oyunu hazırlayan ve ekstrem savunma oyunları yapan Snowflower destekliğinde çok iyi iş çıkarmıştı. Daha çok oyun aklı anlamında katkı veren Wolf’a da pek ısınamamış olabilir.

Özellikle final serilerindeki performanslarının, mentalitesini ve ritmini yakaladığında onun; önemli maç ve anlarda takımı adına fark yaratan bir saldırı gücü taşıyıcısı olduğunu göstermiş oluşu bu fikrime destek olur nitelikte.

2 Beğeni

Gercekten 1 maçda iyi oynayan kaoriye gelmiş geçmiş en iyi diyodunuz gal karşısında en iyi olduğunu belli etti luger maçda ölmedi bile gerçektenöyleymiş