iw'nin çok yüksek potansiyelli bir kadro kurmuş olması

Evet arkadaşlar iw’nin kadrosunu inceleyelim

Top:starscreen (geçen sene en çok gelişim gösteren oyuncu ve genç)

jungle: Pysycoferrit( kisa zamanda potansiyelini gösterdi fazla oynama firsati olmadi bu sene ciddi anlamda tecrübelenme firsati olacak)

Mid: serin (geçen sene akademide takim kötü olmasına rağmen yetenekleri umut verdi digitale’de koçlar kendisinin çok iyi olduğunu söyledi)

Adc: kaori(yetenekli olduğunu akademide keza gorduk çoğu kişi onun bu sene patlama yapmasini bekliyor)

Suppport: pbd (nam-ı değer tahm kench reis.ilk split leş atsada ikinci split ragner gibi çıkış yakaladı özellikle rakan oyunlari çok iyi idi oyleki zeitnotu,wolfu motor ettiler black ile ve henuz genç ve tecrubesiz olmasina rağmen iyi çıkış yakaladı)

Görüldüğü üzere çok genç ve potansiyelli kadro.benim en büyük korkum koçlarinin yetersiz olması bu kadar genç bir kadroya bence tecrübeli bir kaç tane koç getirilmeliydi.sadece doktor’un tek başina yetersiz olduğu kanaatindeyim ama herşeye rağmen bu kadro royalli olmama rağmem en çok heyecan hissettiren kadro.

İlk splitinde kötü olan Ragner DP’ye gidip sıçrama yaşadı.
Hwa’da yine kötü olan pbd DP’ye gidip sıçrama yaşadı.
Keza Black ilk sezonunda çok iyi oynadı.

Lynx gerçekten iyi bir koç, koçun etkisi büyüktü bence.

2 Beğeni

IW bu mevsim 3. zaten. Yazın bunu bir kenara.

Coach Doctor ve Head Coach Robogod, birde o gözle bakın

Boş yapmayın fb champ

Ben takım tutmayan tüm maçları tarafsız izleyen bir izleyiciyim. Ve İW’nin maçlarını izlerken büyük keyif aldım geçen sezon. Starscreen mekanik ve oyunu okuma seviyesini gerçekten başka bir seviyeye çıkardı geçen sezon. Bir support oyuncusu olarak PBD’nin takıma katılması beni mutlu etti çünkü hem gelişime açık, gördüğüm kadarıyla efendi biri ve en önemlisi performansı çok inişli çıkışlı değil, stabil bir oyun tarzı var. Bu bence splitin genelinde büyük rol oynuyor. Kafamda tek soru işareti kalan yerler Kaori ve Pysycoferrit. Kaori bence beklenen patlamayı bir türlü yapamıyor. Belki bu splitte PBD ile iyi bir uyum yakalarlarsa farklı şeyler yapabilirler. Pysycoferrit’in performansı biraz tutarsız geliyor bana. Kimi maçta gerçekten taşıyıcı rolünü üstleniyorken kimi maçta onu hiç göremiyoruz çok oyundan düşüyor. Umarım başarılı olurlar İW’nin 5 Türk vizyonu beni mutlu ediyor.

Kaori beklenen patlamayo yapamıyordan kasıt?çocuk bi tesfede katıldı bir de akademi. Kendini kabıtlamak için şansı yeni buluyor aslında sen beklenen patlamayı yapamıyor diyorsun daha o şans bulamamışken, saçma.

Kaori şans verilirse ve devamlı oynarsa performans yakalar ve kapsitesini görürüz, Istanbul Wildcats bu platformu sunuyor gerisi Kaori’de.

PF’de istikrar sorunu ara sıra olabiliyor, o da “büyük” oyuncu star olup olmadığını bu splitte gösterecek bence, iyi hocalarım elinde psikolojisi iyi olursa ortalığı toz duman eder, psikolojisini yönetmek önemli