Iw Kadrosu Fazla Hafife Alınmıyor Mu?

Birçok yerde kadrolar konuşuluyor ancak kimsenin IW’nin kadrosu hakkında bir yorum yaptığını görmedim, bana göre çok büyük potansiyelli genç oyuncuları topladılar. Yaptıkları bence en büyük hata Ksaez’i kadrolarına dahil etmemeleriydi.Serin eu’da challenger 800 puan görmüş bir arkadaşımız ancak akademi de pek iç açıcı değildi, Ksaez ise ligte çok iyi performansa göstermişti.
Minimum çeyrek final görecek bence kadro yarı final bile görebilir. Bu yıl Starscreen, Pbd, Psychoferret ve Kaori’den büyük patlama bekliyorum.

Top : Starscreen
Jungle : Pscyhoferret
Mid : Serin
Adc : Kaori
Support : Pbd

2 Beğeni

Patlama beklemiyorum ama IW’nin sonunda lige oyuncu kazandırma amaçlarına ulaştıklarını düşünüyorum. Belki bu sene değil ama IW bu çocukları kaptırmazasa ileride iyi işler başarabilir.

Özellikle Psychoferret bu sene kendini gösterebilir, çok potansiyelli ve ligimizin ihtiyaç duyduğu önemli bir rolde oynuyor.

3 Beğeni

Bence Agurin ve Blue soloda LP’nin önemi kalmadığını birebir gösterdiler. Kesin bir yargı belirtmemiz zor ama bence takım oyunu açısından çok başarılı olcaklarını düşünmüyorum. Umut vaat eden bence tek kişi Starscreen yani bu işler kesin değil ve görüşe göre fark eder ama bence IW için çok beklentim yok hatta geçen seneden az beklentim var ama sürpriz ihtimali de katmamız lazım

Takımın kilit oyuncusu Psychoferret, tek umudun Starscreen’de mi gerçekten ? :smiley:

1 Beğeni

Psychoferret, Tarzan’ın Türkiye şubesi gibi ikisi de bence çok ileri görüşlü ve oyun tarzları benzeyen bir oyuncu. Komik gelebilir ama Psychoferret’ı Tarzana benzetiyorum umarım kendisini çok geliştirir bu split.

Herşeyin soloq da lp olmadığını magifelix de görmüştük o yüzden serin hakkında yorum yapmıyacağım ama kadrodaki diger soru işareti olan pbdnin bu senwki performansına göre takımın çeyrek final görebilecegini düşünüyorum

Magifelixte görmüştük derken ? Şuan adam Fnatic’in ana kadrosunda oynuyor dalga mı geçiyorsun ? Daha ne yapsın adam ? Çokta güzel oynadı Fnatic Risingte.

Adam 7 KDA ile Eu master birincisi oldu. Şuan Fnatic’in ana kadrosuna transfer oldu. İnanılmaz bir yıl geçirdi Magifelix’e hala nasıl laf atabiliyorsunuz ?

Umut bağladığımı belirtmedim ama geçen sene en çok gelişim gösteren kişiydi oynayışından da anlayaşılacağı gibi. Herhangi bir şekilde kilit ya da yıldız oyuncu diye belirtmemiştim ama bence tamamen lige kadar sürecek bir beklenti bu Psychoferret daha sonrası için beklentileri karşılayamıcak.

Youth crew zamanını kastettim

Adamların oyun bilgisi eksik olduğu için kazanamayı bilmiyorlar, bu yüzden en iyi ihtimalle playoff oynayabilirler.

Sanırsam burada arkadaşın kastetmek istediği şey, SoloQ dan daha yeni bir alınan oyuncunun yaşayacağı sahne tecrübesizliği. Doss’un Misfits’te bekleneni başta verememesi örnek olabilir.

İnsanlar soloq da oynadığı gibi yada scrimlerde oynadığı gibi sahnede oynayamıyor magifelix de crew döneminde bunu yaş■■ıştı ki her insanın başına gelebilecek bişey ben serinin de böyle bişey yaşadığını düşünüyorum

Umarım artık Sylchasie’ye de VŞFL’de oynama fırsatı verilir. Akademi’den bahsetmiyorum, bildiğimiz ŞL’de oynasın. Bence onun potansiyeli birçok oyuncudan fazla.

2 Beğeni

? :smiley: Komik.

Bu neyin ön yargısı? Sana bunun komik olduğunu düşündüren şey ne mesela? Yaz tartışalım.

Herkes konu açm sınırına ulaştı herhalde. Herkes var olan konulara cevap yazıyor benim gibi AJSHAJAHAJ

Top 6’ya girebilecek bir kadro.Pyschoferret ve Starscreen’in kendini yurt dışındaki takımlara kanıtlamak için iyi bir fırsatı var.

Amacının espor’da bir yerlere gelmek olmayan, dia 4 ahri otp birinin potansiyelinin diğer oyunculardan fazla görmek komik. Zaten twitter biosunda facebook gaming video creator yazıyordu öyle kalmaya devam etsin o kariyerini seçmiş gibi.