İstanbul Wildcats'in Yarı Final Oynayacak Olması

Bence açık ara belli olan durumdur, galatasaray eğer ki düzgünce yönetilseydi bu yıl çok iyi bir lig izleyebilirdik RYL - SUP - İW - GS arasında. Bu arada evet feneri katmıyorum buraya ama o başka konunun burada İW’den bahsedeceğiz. Takımı incelediğimizde (bi midi bilmiyom ateşlendirirseniz) soloda starscreen ormanda psychoferret botta kaori ve pbd ikilisi. Açıkçası takım aşırı yüksek potansiyelli oyuncularla dolu. Pbd - ferret ve pbd - kaori arasında uyum yakalanırsa yarı final yapmaları kaçınılmaz olacaktır, mide berrent gibi bir wintrader getirilirse bile. Doğru coaching ile geleceğin rüya takımını henüz çaylakken izleyecek olmak iyi bir duygu. Sizin düşünceleriniz, beklentileriniz neler?

1 Beğeni

Serin iyi akademi oyunları izletmişti Ryze’la, soloq’da da iyiymiş diye duymuştum ama tam bilmiyorum…Ayrıca çoğu kişinin aksine benim hiç beğenmediğim bir oyuncuydu Köfte.Dolayısıyla uçup kaçmasa da Serin’den bir Xkenzuke performansı beni tatmin etmeye yetecektir

1 Beğeni

geçtiğimiz sezon ligin kazananının IWC olduğunu düşünüyorum açıkçası, büyük takımlar VFŞL şampiyonluğu için büyük paralar harcarken(tahminime göre sponsorlardan gelen para, transfer ve diğer masrafları karşılamıyor) IWC genç yetenekleri geliştirip, diğer takımlara transfer etti.
Yeni sezon hedefi de böyle olacaktır, koydukları hedef ve uyguladıkları politika maddi açıdan bana cok daha mantıklı geliyor, yarı final oynasa da oynamasa da (:

Robogod’ın show spliti başlıyor, elinde SS ve PF kalıp, yoğun isteğe rağmen bu iki oyuncuya elinde tutup bot lane’i upgrade etti gine tanıdığı oyuncular ile, Serin splitim sürprizi olacaktır. Bir Robogod klasiğine Doctor ekleyin splitin can yakan iddialı uzun yıllar ŞL’ine damga vuracak takımı Istanbul Wildcats olacaktır.