İlk haftaya göre Power Ranking

Takımların İlk haftaki performansına göre lig bu sırada bitecek diye düşünüyorum. Elbette ki ilk hafta performansına göre power ranking yapmak mantıklı değil. Takımların röportajlarda söylediği gibi fazla çalışamaması problemleri baz alarak bu şekilde mantıklı buldum ve bu şekilde süreceğine inanıyorum bakalım ligde bizi neler bekliyor. Sizde ilk haftaya göre sıralama yaparsanız sevinirim.

http://esporin.com/powerranking/

Valla ilk haftaya gore baksam besikasi sekize koyardim

1 Beğeni

Hala SUP u 1.sıraya koyuyolar ya aynen ZWÖDKWKCJWJDJ

Feneri mi koyalım kardeşim fenerden daha iyi takım oyunu oynayan takımlar var dp, aurora, royal vb .
Fener’in oyuncuları tek başına taşıyor örnek cumartesi hirit sett pazar mojito qiyana takım oyunu lazım.
2.Hafta zaten sup ile maçınız var belli olur.

Galakticos ile eşit bir oyun sergilendi bana kalırsa. İlk hafta takım iyiydi 2.maç izleme fırsatı bulamadığımız için macro oyunda bi tık zayıflardı. Ama iw ve 5 roninden gayet iyiydi beşiktaş

1-FB
2-Sup
3-DP
4-Aur
5- Royal
6- Galacticos
7- IW
8- BJK
9- 5Ronin
Sadece ilk hafta ve kadro kalitesi izlenimlerine göre yapılmış bir sıralama.

1 Beğeni

Royal kadro kalitesine göre nasıl 5.sırada olabiliyor. 2 tane yeni oyuncuları var diye böyle yapılamaz bence sevi9 ikinci maç kendini affettirdi. Kesinlikle görüşüne saygı duyarım ama nasıl 5 .sıraya koyduğunu açıklarsan sevinirim elbette ki.

1-FB
2-SUP
3-AUR
4-DP
5-RYL
6-GAL
7-IW
8-BJK
9-5R

KMF de görüşürüz

Sen FB ile kafayı sıyırmışsın bro geçmiş olsun :slight_smile:

1 Beğeni

Ilk hafta oynanan oyunu beğenmedim RY’de ,kesinlikle bot laneleri iyi ancak bu kordinasyonla kaç maçı taşır o botlane? Bence toplasan maçların yarısını taşıyabilir. Haftaya düzeni daha oturtmuş olurlar daha yüksek sıraya yazarız. Yoksa bakma ligin geneli itibariyle bende RY 'nin düzelip ilk 3’e oynaması gerektiğine inananlardanım. Ancak bu oyun gelişmezse RY 5. 4. lük civarı kalır bu mevsim. Tabi benim yorumum bu.

1 Beğeni

FB yi 1. sıraya koymak suç mu kardeşim adam FB nin 1. olacağını düşünüyor. Bunu deyince sanki 5Ronin’i 1. sıraya koymuşuz gibi tepki vermeyin artık. İlk hafta en kararlı oyunu FB oynadı. Yukarda okudum DP takım oyunu daha iyi oynadı gibisinden konuşmuşsun IW maçını IW sattı öyle aldılar ki ben IW yi de beğenmiyorum. Şunu bir kabul edin FB diye ön yargılı olmayın. İlk hafta en iyi oyunu FB oynadı ve en potansiyelli kadrosu var.

1 Beğeni

Hey ben birinci sıraya koydum .d

Aurora bir maç daha izlemek lazım daha yukarı çıkabilir

İlk haftaya göre performans açısından değerlendirdim.
1- Dp
2- Fb
3- Aurora
4- Sup
5- Royal
6- Gal
7- Bjk
8- Iw
9- 5R
Dp gerçekten iki maçta da çok iyi takım oyunu oynadı ve bu mevsim bir sürpriz yapabileceklerinin izlenimini verdi. Fb ilk maçında oyunu kapatmakta sıkıntı yaşadı. Daha kararlı rakiplere karşı nasıl mücadele verecek görmemiz gerekiyor. Aurora bir sürpriz yapıp Sup’a oyun bile oynatmadı ve etkileyici bir performans gösterdi. Tek maç yaptıkları için Fb’nin üstüne yazmadım ama performans açısından daha iyiydiler. Sup ilk maçında derli toplu bir oyun oynamasına rağmen ikinci maçta soru işaretiydi. Royal ilk maçta tecrübesiz bir ormancı dolayısıyla tökezledi. Fakat ikinci maçta galibiyeti almayı bildi. Gal 1 galibiyet 1 yenilgi ile orta sıralara oynayacağa benziyor. Bjk son iki takıma kıyasla hem rakibine denk bir mücadele verdi hem de tek maçlık bir handikapı olduğu için ikinci maçtaki performansını göremedik. Iw ve 5R ilk maçta bekleneni veremedi.
İlk hafta itibariyle böyle bir değerlendirme yaptım. Fakat sıralama için henüz çok erken. Çünkü takımların performansları hafta hafta değişecektir.

1 Beğeni

İlk sıraları önemsemişsin de sonlar kötü gibi BJK yi en sona koyardım ben olsam 5Ronin iyi direndi oynadığı maçlarda

Ruve de boncuk boncuk ter akıtmaz bizlere .d

2 Beğeni
  1. Papara SuperMassive_2) 1907 Fenerbahçe Espor_3) Dark Passage_4) İstanbul Wildcats cats_5) Royal Youth_6) Beşiktaş_7) GALAKTICOS_8) Team Aurora_9) 5 Ronin (BU DA BENİM POWER RANKİNG’İM)

Hocam bu adam fb ile kafayı sıyırmış sağda solda sürekli diğer takımlara laf atıyordu. Ben yazı yazarken FB birinci olamaz diye bir şey yazmadım. Ama şuan bu performans ile birinci olabilmeleri çok zor. Çünkü DP AUR SUP cidden iyi bir takım oyunu çıkardı. 2.Hafta zaten maçınız var ona göre tekrar sıralama yaparız.

1 Beğeni

Maçları mı seyretmedin Lol mü bilmiyorsun? Sup nasıl iyi takım oyunu sergiledi bu kadar kör olmayın ya Ya da önyargı mı acaba

1 Beğeni

İlk Haftaya Göre Power Ranking’de sonuncu kesinlikle SuperMassive’dir , o kadro her takıma 15 FF yaptıracak güce sahip