IG sizce LPL Şampiyonu olur mu?

IG nin tüm oyuncuları formda gibi orman hariç fakat Leyan’da gününde olduğunda takımı sırtlayabilir.Rookie ve TheShy ın formda olması zaten en az yarı final demek.Üstüne Puff’ın takım savaşı performansları,Southwind’in haritaya etkisi ile şampiyonluğa en yakın takım IG.Bir tek Leyan bu takımı patlatabilir tecrübesizliği yüzünden fakat dediğim gibi oda gününde olunca taşıyabilecek potansiyelde.
Bence tam bir final belirtmek LPL gibi bir ligde çok zor fakat bence finale kim çıkarsa IG ile oynayacak.

Sizce IG Lpl şampiyonu olabilir mi?

Ben net bir şekilde olacaklarını düşünüyorum. Leyan’ın tecrübesizliği çok problem değil. Ning kenarda forma giriyor zaten çok problem değil. Leyan dışında IG muhteşem oynuyor. Özellikle TheShy ve Rooki’ye karşı durabilecek bir top laner ve mid laner (chovy hariç) göremiyorum ben. TheShy şu an bana göre Dünya’nın en iyi oyuncusu ve en iyi oyuncuya sahipseniz galibiyet kaçınılmazdır.

1 Beğeni

Rookie harbiden canavar ya.1 kere lane kaybettiğini görmedim.Laneing bakımından bence Dünyanın en iyisi.En kötü matchup ta bile eşit götürüyor. (Rookie fanıyım evet xd.)

3-0 FPX’i yok edecekler finalde.

LPL hiçbir zaman belli olmuyor kesin bir şey söylemek zor.

1 Beğeni