I. Wildcats'in sürpriz yapma olasılığı

Supermassive ve Royal Youth şampiyonluk için ciddi adaylar fakat ben Wildcats’ın bu iki takımın peşini kolay kolay bırakacağını düşünmüyorum.
Wildcats şampiyon olsa azıcık bile olsa şaşırmam.
Verdiğim olasılık ise %15
Royal Youth %40
Supermassive %45

1 Beğeni

Serin Kaori Pdb ile mi yapacaklar ?
Hiç sanmıyorum dostum

1 Beğeni

Bu split sürprizler spliti, Istanbul wildcats vadiye hükmedebilir, kutu dışı oynayan başarıya aç başarı peşinde wildcatsler, ben şaşırmam. SS ve PF ucu açık kapasite olarak, kaori ve pbd geçen splite göre botlane’de çoooook daha iyi seçimler, robogod serinden star çıkarır doctor ile, bu kadro ful türk ful genç, ligin en genç takımı, ful popüler ve istyorlar istemek çok önemli

Bende IW’nin KMF yapabileceğini düşünüyorum ve hissediyorum nedense.

çok zor… ligde pek tahmin edilebilecek bir senaryo oluşacağını sanmıyorum. iwcats playoff için aday değil.

Ve bunu sana ne düşündürüyor?

yarı final yaparlar gibi

Çeyrek final yapacaklarını düşünüyorum. Duruma göre belki yarı final de görebilirler.

Çeyrek Finalden öteye gidemezler diye düşünüyorum baya hipeliyosunuz kadroyu ama ss den başka yetenekli oyuncu yok bence max çeyrek final görürler

1 Beğeni

Bir varlık gösterebileceklerini düşünmüyorum, bence playoff’lara kalması başarıdır.

StarScreen Ferret ve PBD ile playoff’u garantilediler zaten. Maç kapatma konusunda sıkıntı çekmezseler net biçimde yarı final görürler. Tabii umarım şampiyon olurlarda çok abartı.

edilmeyecek* yazacaktım, yanlışlık olmuş. yine sup, ry, fb, gs(*), bjk, aur playoff oynarlar…

(*) geri alacaklar yüksek ihtimalle.

Şu posta özel :thinking: emojisi gelmeli :smiley:

adamlar sup ve fb ile eşleşmediler zaten finale çıkmaları çok zor olmadı. bakalım finalde yenebilecekler mi feneri. çünkü aurora neredeyse başarıyordu bunu.

Adamlar play offlardan önce play offlardan daha iyi oynayan bir feneri yendi olum
:smiley: